Quantcast
لوکتو | فیلم Avengers: Infinity War دومین فیلم پرفروش تاریخ سینما
ورود عضویت

فیلم Avengers: Infinity War دومین فیلم پرفروش تاریخ سینما

توسط محمد مهدی مبارکی در تاریخ 21 خرداد 1397
فیلم Avengers: Infinity War دومین فیلم پرفروش تاریخ سینما

همانطور که انتظار می‌رفت فیلم Avengers: Inifity War توانست Juraasic World را کنار بزند و به دومین فیلم پرفروش تاریخ سینما تبدیل شود. با لوکتو همراه باشید.

از زمان عرضه آخرین قسمت از مجموعه فیلم‌های دنیای سینمایی مارول، ما شاهد رکوردشکنی‌های فراوانی بودیم. رکورد‌هایی که باید در مطلبی مجزا به آن‌ها بپردازیم. اما امروز، یکی از مهم‌ترین و بزرگ‌ترین رکورد را فیلم Avengers: Infinity War به نام خودش ثبت کرد. این فیلم با فروش بالای ۲ میلیارد دلاری خود، توانست رتبه دوم لیست «پرفروش‌ترین فیلم‌های سینمایی تاریخ» را از Jurassic World بگیرد. شاید جالب باشد بدانید که این رکود پیش از این نیز متعلق به Avengers بود و در سال 2015 میلادی به Jurassic World رسید. در آن سال پس از رکوردشکنی «دنیای ژوراسیک» و گرفته شدن رده دوم از «انتقام جویان»، «کوین فیگه» (Kevin Feige) در توییتی این موفقیت را به Universal تبریک گفت. نکته جالب‌تر حضور «کریس پرت» (Chris Pratt) در دنیای سینمایی مارول با نام Star-Lord و در دنیای ژوراسیک با نام Owen Grady است.

هم‌اکنون، فیلم Avengers: Infinity War با رد شدن از Jurassic World دومین فیلم پرفروش تاریخ سینما است. در ادامه فیلم Jurassic World در رده پنجم، Titanic در رده چهارم و فیلم Black Panther در رده سوم قرار دارد. شایان ذکر است که نخستین فیلم پرفروش تاریخ نیز Avatar است. با این حساب می‌توان گفت که مارول تا به اینجای کار سه فیلم در ده رده نخست لیست پرفروش‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما دارد؛ که همین عامل نشان از محبوبیت آثار این کمپانی می‌دهد. محبوبیتی که DC نیز به دنبال آن است؛ اما هنوز نتوانسته به آن دست پیدا کند.

البته این لیست می‌تواند باز با تغییراتی همراه شود. زیرا فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom به تازگی به اکران رسیده و با توجه به نقد و بررسی‌های نسبتا خوب و نظر مثبت طرفداران، شاید شاهد تغییراتی در لیست شویم.

 شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

باکس آفیس – عملکرد خوب فیلم Halloween در هفته اول اکران

فروش بسیار خوب فیلم Halloween در اولین آخر هفته اکرانش، این عنوان را به شکستن رکورد فیلم Venom نزدیک کرده است. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 30 مهر 1397

پایان فیلمبرداری فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم اعلام شد

جو و آنتونی روسو، کارگردانهای فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم از اتمام پایان فیلمبرداری این عنوان مورد انتظار خبر دادند. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 23 مهر 1397

ممکن است کاپیتان آمریکا در فیلم Avengers 4 زنده بماند

کریس ایوانز در رابطه با توییت جنجالی‌اش صحبت‌هایی کرده و اینطور که پیداست کاپیتان هنوز هم شانسی برای زنده ماندن دارد. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب