Quantcast
لوکتو | نمایشگاه E3 2018: نسخه آزمایشی بازی Fallout 76 تایید شد
ورود عضویت

نمایشگاه E3 2018: نسخه آزمایشی بازی Fallout 76 تایید شد

توسط محمد مهدی مبارکی در تاریخ 21 خرداد 1397
نمایشگاه E3 2018: نسخه آزمایشی بازی Fallout 76 تایید شد

در E3 2018 و کنفرانس مایکروسافت، به ویژه در بتسدا ما شاهد معرفی از بازی Fallout 76 بودیم. عنوانی که از چند روز پیش از شروع کنفرانس‌ها و E3 2018 رونمایی شد و اطلاعات تکمیلی به E3 2018 موکول گردید. با لوکتو همراه باشید.

همانطور که می‌دانید دیشب بازی Fallout 76 معرفی شد. عنوانی که انتظار می‌رفت که یک بسته الحاقی باشد و یا شباهتی به Fallout Shelter داشته باشد. اما تمام این توقعاتمان در کنفرانس مایکروسافت رد شد و ما شاهد نسخه‌ای چهاربرابر بزرگ‌تر از Fallout 4 بودیم. عنوانی که همچنان آن محیط قدیمی خودش را داراست و به سبک بقا پای‌بند مانده است. داستان این بازی نیز در ایالت ویرجینیای آمریکا اتفاق می‌افتد و تمرکز اصلی بازی بر بازسازی دنیای است که با بمت‌های اتی تخریب شده است. از دیگر نکاتی که باید به آن اشاره کرد اتصال دائم این بازی به اینترنت است. مسئله‌ای که از دیشب با بازخورد‌های فراوانی از سوی طرفداران رو به رو بود. به طور حتم این بازی طرفداران بسیاری را داراست و با توجه به فروش بالای نسخه چهارم، این بازی نیز فروش نسبتا بالایی باید خواهد داشت و همین باعث ایجاد مشکلاتی در بازی می‌شود؛ به ویژه زمانی که قرار است بازی به صورت دائم به اینترنت وصل باشد. نگرانی که با توجه به پیشینه این بازی در زمان عرضه، کامل عاقلانه است.

به همین منظور بتسدا در توییتی اعلام کرد که قبل از عرضه بازی ما شاهد یک نسخه آزمایشی از بازی خواهیم بود که در آن با توجه به گزارشاتی که از سوی بازیبازان دریافت می‌کنند؛ بسیاری از مشکلات بازی حل خواهد شد. البته این شرکت زمان دقیق عرضه این نسخه از بازی را اعلام نکرد. اما با توجه به انتشار بازی در نوامبر، احتمالا بتا بین ماه جولای و اوت منتشر می‌شود تا بتسدا نیز زمان کافی برای حل مشکلات بازی داشته باشد.

همچنین به منظور راحتی هرچه بیشتر طرفداران، این شرکت اعلام کرد که بازیبازان می‌توانند نسخه‌ای از این بازی را که حاوی نسخه بتا بازی است تحت عنوان Fallout 76: Callector's Edition منتشر خواهد کرد که دارای محتویات انحصاری نیز خواهد بود.

باید تا نوامبر صبر کرد و دید که آیا بتسدا با Fallout 76 به موفقیت نسخه‌های پیشین این بازی دست پیدا می‌کنند و یا ما شاهد عرضه یک بازی عجولانه از بتسدا برای کسب پول بیشتر هستیم. نظراتتان را با ما در میان بگذارید.


برچسب ها: Fallout 76

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

از بازی Fallout 76 رونمایی شد

شرکت بتزدا به طور رسمی بازی Fallout 76 را معرفی کرد. تیزر تریلر این بازی را در ادامه تماشا کنید.

حسام افرومند - 10 خرداد 1397

بازی Fallout 76 در سبک بقا خواهد بود

به نظر می‌رسد نسخه‌ی بعدی از سری محبوب Fallout تغییراتی در سبک و سیاق سنتی خود ایجاد کرده است. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 11 خرداد 1397

بتسدا بیش از یک سوپرایز را در مراسم E3 2018 خواهد داشت

بتسدا امسال با دستی پر در مراسم E3 حضور خواهد یافت. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 19 خرداد 1397


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Fallout 76
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب