Quantcast
لوکتو | مراسم E3 2018: بازی جدید Platinum Games با نام Babylon's Fall معرفی شد
ورود عضویت

مراسم E3 2018: بازی جدید Platinum Games با نام Babylon's Fall معرفی شد

توسط احمدرضا آوار در تاریخ 21 خرداد 1397
مراسم E3 2018: بازی جدید Platinum Games با نام Babylon's Fall معرفی شد

شرکت Square Enix نسبت به سال‌های گذشته کنفرانس بی فروغی را در E3 برگزار کرد و تقریبا عنوان چشم‌گیری را معرفی نکرد. اما شاید این موضوع درباره بازی جدید استودیو Platiunum Games صادق نباشد. عنوانی که دنیای آن به ۶۰۰۰ سال پیش از میلاد باز می‌گردد و داستان سقوط شهر تاریخی بابل را بازگو می‌کند.

 

 

در تریلر معرفی Babylon's Fall، شاهد درگیری دو موجود آهنین هستیم که یکی از آن‌ها از دیگری شکست خورده و پس از آن، تاریخ ۵۵۰۰ سال قبل از میلاد نشان داده می‌شود که از آن به عنوان "تولد دوباره" یاد می‌شود و به دوران فعلی بشریت اشاره دارد. 

هنوز اطلاعات بیشتری جز تریلر معرفی بازی منتشر نشده است و تنها می دانیم که این عنوان سال دیگر برای پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.


برچسب ها: Square Enix - E3 2018 - Babylon's Fall

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

بروزرسانی جدید بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

این بروزرسانی جدید بر روی بخش آنلاین بازی، Red Dead Online، هم تاثیر گذار است و می‌توانید جزئیات آن را در ادامه مطالعه کنید. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 آذر 1397

چرا بازی Red Dead Redemption 2 برای سوییچ عرضه نخواهد شد؟

صحبت‌های رجی فیسمی، مدیر نینتندو در آمریکا، در رابطه با دلیل عرضه نشدن بازی Red Dead Redemption 2 روی کنسول نینتندو سوئیچ. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 21 آذر 1397

خلاصه ای از تغییرات فصل هفتم بازی Fortnite

فصل هفتم بازی Fortnite  از امروز آغاز شده است و ما در ادامه از  تغییرات و ویژگی‌های این فصل صحبت می‌کنیم. پس با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 24 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب