Quantcast
لوکتو | مراسم E3 2018: بازی جدید Platinum Games با نام Babylon's Fall معرفی شد
ورود عضویت

مراسم E3 2018: بازی جدید Platinum Games با نام Babylon's Fall معرفی شد

توسط احمدرضا آوار در تاریخ 21 خرداد 1397
مراسم E3 2018: بازی جدید Platinum Games با نام Babylon's Fall معرفی شد

شرکت Square Enix نسبت به سال‌های گذشته کنفرانس بی فروغی را در E3 برگزار کرد و تقریبا عنوان چشم‌گیری را معرفی نکرد. اما شاید این موضوع درباره بازی جدید استودیو Platiunum Games صادق نباشد. عنوانی که دنیای آن به ۶۰۰۰ سال پیش از میلاد باز می‌گردد و داستان سقوط شهر تاریخی بابل را بازگو می‌کند.

 

 

در تریلر معرفی Babylon's Fall، شاهد درگیری دو موجود آهنین هستیم که یکی از آن‌ها از دیگری شکست خورده و پس از آن، تاریخ ۵۵۰۰ سال قبل از میلاد نشان داده می‌شود که از آن به عنوان "تولد دوباره" یاد می‌شود و به دوران فعلی بشریت اشاره دارد. 

هنوز اطلاعات بیشتری جز تریلر معرفی بازی منتشر نشده است و تنها می دانیم که این عنوان سال دیگر برای پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.


برچسب ها: Square Enix - E3 2018 - Babylon's Fall

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب