Quantcast
لوکتو | مراسم E3 2018: تریلر جدیدی از بخش داستانی و گیم‌ پلی Death Stranding منتشر شد
ورود عضویت

مراسم E3 2018: تریلر جدیدی از بخش داستانی و گیم‌ پلی Death Stranding منتشر شد

توسط احمدرضا آوار در تاریخ 21 خرداد 1397
مراسم E3 2018: تریلر جدیدی از بخش داستانی و گیم‌ پلی Death Stranding منتشر شد

لحظه‌ای که طرفداران کارگردان فقید دنیای بازیسازی یعنی هیدئو کوجیما منتظرش بودند فرا رسید. شرکت سونی در جریان کنفرانس E3 خود، تریلر جدیدی از ساخته جدیدی کوجیما به نمایش گذاشت که قسمت‌هایی از داستان و گیم‌پلی این بازی را نشان می‌دهد. 

 

 

در این تریلر دوباره شاهد norman reedus در قالب شخصیت اصلی بازی بودیم که از وی به عنوان یک مامور رساندن یاد می‌شود. اتمسفر بازی فوق‌العاده است و مناظر بازی بسیار زیبا کار شده است. نورپردازی و تقریبا همه‌ی جزئیات گرافیکی بازی در بالاترین سطح ممکن قرار دارد و نمی‌توان به کارگردانی هنری بازی ایرادی وارد کرد. 

پس از نمایش شخصیت اصلی بازی در حال عبور از بسیاری از موانع و جمع آوری یک سری جعبه مرموز، شاهد زنی هستیم که به نورمن کمک می‌کند تا از سایه‌های قاتل موجود در بازی فاصله گرفته و فرار کند. اما همان بچه‌ی مرموز بازی، باعث می‌شود که نورمن گرفتار این سایه‌ها شود و به دنیای زیرین کشیده شود.

در اولین برداشت می‌توانیم بگوییم که با یکی از عجیب‌ترین ساخته‌های صنعت سرگرمی روبرو هستیم. حتی با دیدن تریلر جدید بازی، چیز خاصی دستگیرمان نمی‌شود و تنها می‌توانیم به پیچیدگی داستان بازی اعتراف کنیم. عنوانی که مشخص نیست چه زمانی عرضه می‌شود و یا حتی گیم‌پلی آن به چه شکلی دنبال می‌شود. 

به هر حال باید منتظر رونمایی‌های بعدی از این بازی در کنفرانس PlayStation Exprience باشیم. شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

گیرمو دل تورو از نقش خود در بازی Death Stranding می گوید

گیرمو دل تورو، کارگردان نامدار سینما، از جمله بازیگران بازی Death Stranding، ساخته استودیو Kojima Productions است و به تازگی، درباره نقشش در بازی، با IGN صحبت کوتاهی داشته است. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 21 آبان 1396

بهترین بازی ‌های انحصاری پلی استیشن 4 که به ‌زودی عرضه می ‌شوند

پلی استیشن 4 به زودی میزبان بازی‌های انحصاری جدیدی خواهد بود. اما سوال اصلی این است که باید به سراغ کدام‌یک از آن‌ها بروید؟

عماد عامری - 30 آبان 1396
۱

حضور کوجیما در مراسم TGA 2017 تایید شد

چیزی تا مراسم The Game Awards 2017 نمانده و حالا حضور هیدئو کوجیما هم در این مراسم تایید شد. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 12 آذر 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Death Stranding
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب