Quantcast
لوکتو | نمایشگاه E3 2018: اولین نمایش از گیم پلی بازی The Last of Us 2
ورود عضویت

نمایشگاه E3 2018: اولین نمایش از گیم پلی بازی The Last of Us 2

توسط محمد مهدی مبارکی در تاریخ 21 خرداد 1397
نمایشگاه E3 2018: اولین نمایش از گیم پلی بازی The Last of Us 2

یکی از رسم و رسومات عالی سونی، نمایش تریلر کامل از گیم پلی بازی‌های مطرحش در کنفرانس E3 است. سال گذشته که با God of War ما را انگشت به دهان گذاشت و امروز نیز با The Last of Us 2. آی پی بسیار مطرح و محبوب کمپانی سونی که کم و بیش همه بازیبازان یا آن را بازی کرده‌اند؛ یا عاشق تجربه آن هستند. در این تریلر ما شاهد Elle، یکی از دو شخصیت اصلی نسخه اول، بودیم که در مراسمی، مشغول نواختن گیتار است. به نظر می‌رسد این دورهمی شامل باقی مانده جامعه پیشین است. در این تریلر ما شاهد گیم‌پلی بازی نیز هستیم. گیم‌پلی که برخلاف انتظارتمان، وحشیانه‌تر از قبل شده است. به نحوی که در آن Elle از کریتوس هم در کشتن پیشی می‌گیرد و تمام افراد پیش‌رویش را یکی پس از دیگر از پا در می‌آورد. یکی از مکانیزم‌هایی که همیشه در سری بازی‌های استودیو ناتی داگ به چشم می‌آید؛ سیستم مبارزات است. در این بازی نیز ما شاهد ارتقاء این سیستم به بهترین شکل ممکن هستیم.

در ادامه می‌توانید تریلر را مشاهده کنید.

 

 

اما چیزی که باز ما را به خلسه برد؛ عدم ارائه تاریخ انتشار بازی بود. به نظر می‌رسد که ما طبق روند عرضه بازی‌ها از سوی سونی، باید در نیمه اول 2018 منتظر این اثر باشیم. نظراتتان را با ما در میان بگذارید.


برچسب ها: E3 2018 - The Last of Us II

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لیست کامل برندگان مراسم The Game Awards 2017

مراسم The Game Awards 2017 نیز به‌پایان رسید و برنده جوایز در بخش‌های مختلف مشخص شد. با لوکتو همراه باشید تا لیست برندگان جوایز امسال این مراسم را مرور کنیم. 

حسام افرومند - 17 آذر 1396

ترین ها ۵ |‌ موردانتظارترین بازی های سال ۲۰۱۸

در ترین ها ۵ موردانتظارترین بازی‌های سال ۲۰۱۸ را معرفی کرده‌ایم. با لوکتو همراه باشید.

سجاد سعیدی - 10 بهمن 1396

آیا جوئل در بازی The Last of Us 2 زنده است؟

تریلر بازی The Last of Us 2 در E3 2018 و صحبت‌های تازه کارگردان این بازی تا حدودی ما را از سرنوشت جول در این عنوان آگاه می‌سازند. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 25 خرداد 1397


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


The Last Of Us Part 2
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب