Quantcast
لوکتو | بازی The Last of Us II بخش چند نفره خواهد داشت
ورود عضویت

بازی The Last of Us II بخش چند نفره خواهد داشت

توسط محمد مهدی مبارکی در تاریخ 23 خرداد 1397
بازی The Last of Us II بخش چند نفره خواهد داشت

سازندگان بازی The Last of Us II در نمایشگاه E3 2018 مصاحبه‌ای با سایت گیم‌اسپات داشته‌اند که در آن وجود بخش چند نفره در جدیدترین اثرشان را تایید کردند. با لوکتو همراه باشید.

همانطور که می‌دانید استودیو ناتی داگ توانایی عجیبی در ساخت بخش تک نفره و یا بهتر‌ است بگوییم داستانی بازی‌هایش دارد. حال  سازندگان جدیدترین اثر این استودیو، یعنی بازی The Last of Us II، مصاحبه‌ای با سایت گیم‌اسپات در E3 2018 داشته‌اند که در آن وجود بخش چند نفره - برخط بازی که معروف به Factions است را تایید کردند.

طبق چیزی که ما از نسخه نخست این بازی می‌دانیم؛ در این بخش، بازیکنان به دو گروه Hunters و Fireflies  تبدیل می‌شوند و با یک‌دیگر به مبارزه می‌پردازند. همچنین احتمال وجود بخش‌های نسخه نخست بازی، یعنی Supply Raid، Survivors و Last Man Standing وجود ارد.

این بازی در کنفرانس کمپانی سونی در E3 2018 نمایش ۱۰ دقیقه‌ای داشت. نمایشی که در آن ما شاهد الی (Elle)، یکی از دو شخصیت اصلی نسخه نخست بازی، بودیم. شخصتی که به نظر می‌رسد از قبل یاغی‌تر شده است. شما می‌توانید این تریلر را از اینجا مشاهده کنید.


برچسب ها: The Last of Us II

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لیست کامل برندگان مراسم The Game Awards 2017

مراسم The Game Awards 2017 نیز به‌پایان رسید و برنده جوایز در بخش‌های مختلف مشخص شد. با لوکتو همراه باشید تا لیست برندگان جوایز امسال این مراسم را مرور کنیم. 

حسام افرومند - 17 آذر 1396

ترین ها ۵ |‌ موردانتظارترین بازی های سال ۲۰۱۸

در ترین ها ۵ موردانتظارترین بازی‌های سال ۲۰۱۸ را معرفی کرده‌ایم. با لوکتو همراه باشید.

سجاد سعیدی - 10 بهمن 1396

آیا جوئل در بازی The Last of Us 2 زنده است؟

تریلر بازی The Last of Us 2 در E3 2018 و صحبت‌های تازه کارگردان این بازی تا حدودی ما را از سرنوشت جول در این عنوان آگاه می‌سازند. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 25 خرداد 1397


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


The Last Of Us Part 2
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب