Quantcast
لوکتو | نمایشگاه E3 2018: تاریخ عرضه بازسازی بازی Resident Evil 2 مشخص شد
ورود عضویت

نمایشگاه E3 2018: تاریخ عرضه بازسازی بازی Resident Evil 2 مشخص شد

توسط هومن طیارزاده در تاریخ 24 خرداد 1397
نمایشگاه E3 2018: تاریخ عرضه بازسازی بازی  Resident Evil 2 مشخص شد

در کنفرانس خبری سونی، بالاخره شاهد تریلری از نسخه‌ی ریمیک بازی محبوب Resident Evil 2 بودیم و حالا کپکام تاریخ عرضه‌ی رسمی بازی را هم اعلام کرد. بازی Resident Evil 2 Remake در تاریخ ۲۵ ژانویه‌ی ۲۰۱۹ (۵ بهمن ۱۳۹۷) منتشر خواهد شد.

در تریلر معرفی بازی لئون اس کندی را در یونیفورم پلیس آبی کلاسیکش دیدیم، ولی تاریخ عرضه و شروع پیش‌خرید بازی در تریلر اعلام نشده بود.

همانطور که قبلا هم اعلام شده بود، پروژه‌ی ریمیک بازی Resident Evil 2 زیر نطر یوشیکا هیرابایاشی (Yoshiaki Hirabayashi) انجام می شود. آقای هیرابایاشی تهیه‌ کننده‌ی بازی Resident Evil HD Remaster هم بود که در ژانویه‌ی ۲۰۱۵ عرضه شد. وی همچنین عضوی از تیم اول بخش تحقیق و توسعه‌ی کپکام است.

این پروژه برای اولین بار در سال ۲۰۱۵ معرفی شد و در آن سال کپکام اعلام کرد که بازی در مراحل اولیه‌ی تولید است، و حالا بعد از کمی بیشتر از سه سال بازی در حال اتمام است.

ریمستر قبلی کپکام از سری Resident Evil یعنی Resident Evil HD Remaster در تاریخ ۲۰ ژانویه (۳۰ دی) برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شده بود و رکورد‌های فروش این کمپانی را شکست و توانست به سریع‌ترین فروش بین عناوین دیجیتالی کپکام در اروپا و آمریکای شمالی تبدیل شود.

بازی Resident Evil 2 Remake در تاریخ ۲۵ ژانویه (۵ بهمن) برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.


برچسب ها: Resident Evil 2 - E3 2018

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

بسته الحاقی جدید بازی Destiny 2 با افزایش لول همراه خواهد بود

بسته الحاقی جدید بازی Destiny 2 که با نام Forsaken شناخته می‌شود، به بازیکنان اجازه استفاده از Level Boost خواهد داد. با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 29 خرداد 1397

قابلیت بازی آفلاین به سرویس PlayStation Now اضافه خواهد شد

قابلیت دانلود و اجرای آفلاین بازی‌ها به زودی به سرویس PlayStation Now اضافه خواهد شد. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 31 خرداد 1397

بازسازی بازی Resident Evil 2 دارای دو بخش داستانی است

بخش‌های داستانی دو کاراکتر Claire و Leon در Resident Evil 2 در دسترس خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 27 خرداد 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب