Quantcast
لوکتو | نمایشگاه E3 2018: تاریخ عرضه‌ی Overkill's Walking Dead مشخص شد
ورود عضویت

نمایشگاه E3 2018: تاریخ عرضه‌ی Overkill's Walking Dead مشخص شد

توسط هومن طیارزاده در تاریخ 24 خرداد 1397
نمایشگاه E3 2018: تاریخ عرضه‌ی Overkill's Walking Dead مشخص شد

بالاخره تاریخ عرضه‌ بازی Overkill's Walking Dead مشخص شد. در نمایش این بازی طی PC Gaming Show در نمایشگاه E3 2018 تریلر جدیدی از بازی نمایش داده شد و تاریخ انتشار آن نیز ۶ نوامبر (۱۵ آبان) در آمریکای شمالی و ۸ نوامبر (۱۷ آبان) برای باقی نقاط جهان اعلام شد.

بازی Overkill's Walking Dead اولین بار در سال ۲۰۱۴ توسط سازنده‌ی بازی PayDay 2 یعنس Overkill معرفی شد و قرار بود در سال ۲۰۱۶ عرضه شود. بازی ابتدا تا ۲۰۱۷ تاخیر خورد و سپس بار دیگر تاریخ عرضه آن تا اواخر ۲۰۱۸ عقب افتاد. تریلر جدید بازی را می‌توانید در زیر ببینید:

 

 

هم‌اکنون می‌توانید بازی را با قیمت ۶۰ دلار پیش‌خرید کنید. نسخه‌ی دیجیتال بازی برای تمام پلتفرم‌ها (رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان) در دسترس است و نسخه‌ی فیزیکی فقط برای کنسول‌ها عرضه خواهد شد. همچنین یک نسخه‌ی Deluxe هم معرفی شد که شامل استیل بوک، DLC پک کاراکتر‌های Night Raid، اسکین‌های تزئینی برای کاراکتر‌ها، یک آرت بوک دیجیتالی و ۴ کارت کلکسیونی که طرحشان را Dan Panosian، طراح کامیک بوک، نقاشی کرده است.

افرادی که بازی را برای رایانه‌ی شخصی خود پیش‌خرید کنند به بتای بسته‌ بازی دسترسی خواهند داشت. کسانی که نسخه‌ی عادی بازی را پیش‌خرید کنند یک کد دعوت و افرادی که نسخه‌ Deluxe را بخرند چهار کد دعوت به بتای بازی را دریافت خواهند کرد.

بازی Overkill's Walking Dead در ۱۷ آبان برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

صحبت‌های کارمندان در مورد شرایط کار در استدیو راک استار

راک استار به کارکنانش اجازه داد تا در رابطه با کارشان صحبت کنند. کارمندان راک استارگیمز بعد از این اتفاق تجربیات متفاوتشان از کار در استدیو را به اشتراک گذاشتند. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 26 مهر 1397

پیش دانلود بازی Red Dead Redemption 2 بزودی آغاز خواهد شد

بازی Red Dead Redemption 2 بعد یک سال تاخیر، حالا بسیار به زمان عرضه نزدیک شده است و بزودی می‌توانید در دنیای بی‌نظیر غرب وحشی غرق شوید، چرا که Rockstar اطلاعات مربوط به پیش دانلود بازی را ارائه کرده است. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 26 مهر 1397

بازی Cyberpunk 2077 از فیلم های Robocop و Blade Runner الگو گرفته است

مصاحبه‌ اخیر سازندگان در CD Projekt وسعت، جزییات و الگوبرداری بازی را برای ما مشخص کرد. برای آشنایی بیستر با این عنوان مورد انتظار با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 28 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب