Quantcast
لوکتو | نمایشگاه E3 2018: تاریخ عرضه‌ی Overkill's Walking Dead مشخص شد
ورود عضویت

نمایشگاه E3 2018: تاریخ عرضه‌ی Overkill's Walking Dead مشخص شد

توسط هومن طیارزاده در تاریخ 24 خرداد 1397
نمایشگاه E3 2018: تاریخ عرضه‌ی Overkill's Walking Dead مشخص شد

بالاخره تاریخ عرضه‌ بازی Overkill's Walking Dead مشخص شد. در نمایش این بازی طی PC Gaming Show در نمایشگاه E3 2018 تریلر جدیدی از بازی نمایش داده شد و تاریخ انتشار آن نیز ۶ نوامبر (۱۵ آبان) در آمریکای شمالی و ۸ نوامبر (۱۷ آبان) برای باقی نقاط جهان اعلام شد.

بازی Overkill's Walking Dead اولین بار در سال ۲۰۱۴ توسط سازنده‌ی بازی PayDay 2 یعنس Overkill معرفی شد و قرار بود در سال ۲۰۱۶ عرضه شود. بازی ابتدا تا ۲۰۱۷ تاخیر خورد و سپس بار دیگر تاریخ عرضه آن تا اواخر ۲۰۱۸ عقب افتاد. تریلر جدید بازی را می‌توانید در زیر ببینید:

 

 

هم‌اکنون می‌توانید بازی را با قیمت ۶۰ دلار پیش‌خرید کنید. نسخه‌ی دیجیتال بازی برای تمام پلتفرم‌ها (رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان) در دسترس است و نسخه‌ی فیزیکی فقط برای کنسول‌ها عرضه خواهد شد. همچنین یک نسخه‌ی Deluxe هم معرفی شد که شامل استیل بوک، DLC پک کاراکتر‌های Night Raid، اسکین‌های تزئینی برای کاراکتر‌ها، یک آرت بوک دیجیتالی و ۴ کارت کلکسیونی که طرحشان را Dan Panosian، طراح کامیک بوک، نقاشی کرده است.

افرادی که بازی را برای رایانه‌ی شخصی خود پیش‌خرید کنند به بتای بسته‌ بازی دسترسی خواهند داشت. کسانی که نسخه‌ی عادی بازی را پیش‌خرید کنند یک کد دعوت و افرادی که نسخه‌ Deluxe را بخرند چهار کد دعوت به بتای بازی را دریافت خواهند کرد.

بازی Overkill's Walking Dead در ۱۷ آبان برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

چرا بازی ها استودیوی From Software درجه سختی ندارند؟

رئیس استودیوی From Software در مورد علت نبود امکان انتخاب درجه سختی در بازی‌های این شرکت توضیحاتی داده است. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 31 خرداد 1397

بازی Spider-Man دارای ماموریت‌ های جانبی آزار دهنده نخواهد بود

نسخه جدید Spider-Man ماموریت‌های جانبی دارد، اما نه از نوع بیهوده! با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 29 خرداد 1397

ناشر بازی Red Dead Redemption 2 از بازی های تک نفره ستایش کرد

مدیر شرکت Take-Two هنوز برای بازی‌های تکنفره‌ای مثل Red Dead Redemption 2 ارزش قائل است. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 31 خرداد 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب