Quantcast
لوکتو | استقبال خوب از بازی Fortnite روی کنسول نینتندو سوییچ
ورود عضویت

استقبال خوب از بازی Fortnite روی کنسول نینتندو سوییچ

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 24 خرداد 1397
استقبال خوب از بازی Fortnite روی کنسول نینتندو سوییچ

پیش از عرضه بازی Fortnite برای کنسول نینتندو سوییچ به خوبی میدانستیم که استقبال خوبی از این عنوان به عمل خواهد آمد اما آمار و ارقام میزان دانلود این بازی واقعا تحسین برانگیز است چراکه این بازی در طی 24 ساعت بیش از 2 میلیون بار توسط بازیکنها در این کنسول دانلود شده است. رجی فیلز-ایمی (Reggie Fils-Aime) مدیرعامل شعبه کمپانی نینتندو در آمریکا، امروز در مصاحبه با وبسایت پولیگان در این باره گفت:

بازی فورتنایت به خوبی کار خود را در این کنسول آغاز کرد، دانلود این بازی در طی 24 ساعت گذشته به بیش از 2 میلیون بار رسیده است. من فکر می‌کنم که این موفقیت به قدرت فرنچایز و امکان انجام این بازی در هر زمان و هر مکانی برمی‌گردد.

البته در کنار این خبر، اخبار منفی نیز از ورژن بازی فورتنایت بر روی کنسول سوییچ منتشر شده است؛ خبرها حاکی از آن است که بازیکنهایی که از طریق کنسول پلی استیشن 4 وارد اکانتهای خود شدهاند، امکان دسترسی به اکانت خود را بر روی سوییچ نخواهند داشت.


برچسب ها: Fortnite

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

نامزدهای مراسم TGA 2017 اعلام شدند

به مراسم The Game Awards 2017 نزدیک می‌شویم. لیست کامل نامزدهای این مراسم را می‌توانید در ادامه بخوانید.

حسام افرومند - 24 آبان 1396

بازی PUBG حالا چهارمین عنوان محبوب ایکس باکس است

موفقیت‌های بازی PUBG پایانی ندارد و این عنوان موفق شده تا در ایکس باکس نیز به یک بازی محبوب تبدیل شود. با لوکتو همراه باشید.  

احمدرضا آوار - 05 دی 1396

فهرست نامزدهای بیست و یکمین جوایز D.I.C.E. معرفی شد

بازی Horizon Zero Dawn توانسته بیشتر از همه بازی‌های دیگر نامزد دسته‌های مختلف شود. با لوکتو و فهرست کامل این مراسم همراه باشید.

حسام افرومند - 24 دی 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Fortnite
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب