Quantcast
لوکتو | اطلاعات بیشتری از Starfield و Elder Scrolls VI منتشر شد
ورود عضویت

اطلاعات بیشتری از Starfield و Elder Scrolls VI منتشر شد

توسط احمدرضا آوار در تاریخ 24 خرداد 1397
اطلاعات بیشتری از Starfield و Elder Scrolls VI منتشر شد

خبرنگاران وب‌سایت VG247 توانستند پس از اتمام کنفرانس شرکت Bethesda در نمایشگاه E3 امسال،‌ با تاد هاوارد (Todd Howard) مدیر عامل این شرکت صحبت کوتاهی داشته باشند. 

او در ابتدای صحبت‌های خود، به سبک بازی‌سازی در شرکت بتزدا اشاره داشت. به گفته وی، بازی‌هایی که در مراحل پیش از تولید قرار دارند توسط تیم‌های کوچکی اداره می‌شوند و زمانی که مشکلات پیش از تولید حل شد، تیم اصلی توسعه‌دهنده وارد صحنه شده و کار را به اتمام می‌رساند. این دقیقا همان فرمولی است که باعث موفقیت این شرکت شده و جلوی ضرر و زیان پروژه‌های شکست خورده را می‌گیرد. به دلیل همین موضوع است که شرکت بتزدا موفق شده تا در طی سال‌های اخیر، بازی‌های موفقی را به بازار عرضه کند.

به گفته وی عنوان The Elder Scrolls 6 در مرحله پیش از تولید قرار دارد و تنها تیم کوچکی در حال کار روی این عنوان هستند. همچنین به گفته وی بازی Starfield در مراحل پایانی تولید قرار دارد و حتی قابل بازی کردن است. البته که نسخه نهایی این بازی با نسخه فعلی کاملا متفاوت است و پالایش‌ها و رفع ایرادات گسترده‌ای روی بازی انجام می‌شود. 

به گفته وی تکنولوژی‌ که بتواند بازی Elder Scrolls VI را به درستی اجرا کند در حال توسعه است، موضوعی که مهر تاییدی بر شایعات عرضه این بازی برای نسل بعدی کنسول‌ها است. 

 


برچسب ها: Bethesda - E3 2018 - Elder Scrolls VI - Starfield

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

مراسم TGA 2018: زمان انتشار بازی Rage 2 مشخص شد

استودیو بتزدا تاریخ رسمی انتشار بازی Rage 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 17 آذر 1397

چرا بازی Red Dead Redemption 2 برای سوییچ عرضه نخواهد شد؟

صحبت‌های رجی فیسمی، مدیر نینتندو در آمریکا، در رابطه با دلیل عرضه نشدن بازی Red Dead Redemption 2 روی کنسول نینتندو سوئیچ. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 21 آذر 1397

انتشار اولین تصاویر بازی Mortal Kombat 11

در مراسم TGA 2018 از نسخه جدید سری بازی‌های فایتینگ Mortal Kombat رونمایی شد. عنوانی که به تازگی اولین تصاویر آن منتشر شده و در اختیار طرفداران قرار گرفته است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 19 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب