Quantcast
لوکتو | اطلاعات بیشتری از Starfield و Elder Scrolls VI منتشر شد
ورود عضویت

اطلاعات بیشتری از Starfield و Elder Scrolls VI منتشر شد

توسط احمدرضا آوار در تاریخ 24 خرداد 1397
اطلاعات بیشتری از Starfield و Elder Scrolls VI منتشر شد

خبرنگاران وب‌سایت VG247 توانستند پس از اتمام کنفرانس شرکت Bethesda در نمایشگاه E3 امسال،‌ با تاد هاوارد (Todd Howard) مدیر عامل این شرکت صحبت کوتاهی داشته باشند. 

او در ابتدای صحبت‌های خود، به سبک بازی‌سازی در شرکت بتزدا اشاره داشت. به گفته وی، بازی‌هایی که در مراحل پیش از تولید قرار دارند توسط تیم‌های کوچکی اداره می‌شوند و زمانی که مشکلات پیش از تولید حل شد، تیم اصلی توسعه‌دهنده وارد صحنه شده و کار را به اتمام می‌رساند. این دقیقا همان فرمولی است که باعث موفقیت این شرکت شده و جلوی ضرر و زیان پروژه‌های شکست خورده را می‌گیرد. به دلیل همین موضوع است که شرکت بتزدا موفق شده تا در طی سال‌های اخیر، بازی‌های موفقی را به بازار عرضه کند.

به گفته وی عنوان The Elder Scrolls 6 در مرحله پیش از تولید قرار دارد و تنها تیم کوچکی در حال کار روی این عنوان هستند. همچنین به گفته وی بازی Starfield در مراحل پایانی تولید قرار دارد و حتی قابل بازی کردن است. البته که نسخه نهایی این بازی با نسخه فعلی کاملا متفاوت است و پالایش‌ها و رفع ایرادات گسترده‌ای روی بازی انجام می‌شود. 

به گفته وی تکنولوژی‌ که بتواند بازی Elder Scrolls VI را به درستی اجرا کند در حال توسعه است، موضوعی که مهر تاییدی بر شایعات عرضه این بازی برای نسل بعدی کنسول‌ها است. 

 


برچسب ها: Bethesda - E3 2018 - Elder Scrolls VI - Starfield

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب