Quantcast
لوکتو | جزئیات جدید بازی Sekiro: Shadows Die Twice
ورود عضویت

جزئیات جدید بازی Sekiro: Shadows Die Twice

توسط هومن طیارزاده در تاریخ 24 خرداد 1397
جزئیات جدید بازی Sekiro: Shadows Die Twice

به نظر می‌رسد بازی Sekiro: Shadows Die Twice سنت‌های زیادی را که From Software تا به حال به آن‌ها پایبند بوده، زیر پا می‌گذارد.

در نگاه اول، به نظر می‌رسد بازی Sekiro: Shadows Die Twice همان الگوی معمول Dark Souls را دنبال می‌کند. بله، شاید بازی به جای فضای فانتزی-قرون وسطایی سری Souls در ژاپن فئودال جریان داشته باشد، ولی هنوز هم تاکید بر روی مبارزات، دشمن‌های مرگبار و مرگ‌های پیاپی کاراکتر بازیکن است. ولی From Software در سطح مکانیک‌های بازی یک تغییر عمده ایجاد کرده است: این یک عنوان نقش آفرینی نیست.

بر اساس گفته‌ی وبسایت PC Gamer که نمایش کاملتری از بازی را پشت در‌های بسته تجربه کرده است، بازی Sekiro: Shadows Die Twice بیش از هر چیز یک عنوان اکشن-ماجرایی است. شما مشخصات مختلفی ندارید که با کسب تجربه آن‌ها را ارتقاء دهید، خبری هم از به دست آوردن سلاح یا زره جدید در طی بازی نیست. از کشتن دشمن‌ها soul به دست نمی‌آورید و چیزی شبیه Bonfire هم به عنوان چک‌پوینت وجود ندارد.

یاسوهیرو کیتاو (Yasuhiro Kitao)، از کارکنان From Software، بازی را عنوانی اکشن-ماجرایی با تاکید بر گشت و گذار به جای بهبود مشخصات توصیف می‌کند. قدرت‌های اضافه و تجهیزات جانبی دست مکانیکی بازیکن (مثل تبری که سپر‌ها را نابود می‌کند یا مشعلی که دشمنان را آتش می‌زند) در محیط بازی پنهان شده‌اند. در کل تجربه‌ی بازی به سری Legend of Zelda نزدیک‌تر خواهد بود تا آنچه قبلا در سری‌های Dark Souls و Bloodborne دیده‌ایم.

آیا این یک مشکل است؟ خب، برخی از طرفداران سری Souls ممکن است کمی دلخور شوند. هرچند اگر بعد از دیدن تریلر معرفی بازی مشتاق تجربه‌ این عنوان بودند، احتمالا از آن چه که بازی برای ارائه دارد ناراضی نخواهید بود.

بازی Sekiro: Shadows Die Twice اوایل سال ۲۰۱۹ برای ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

مراسم E3 2018: بازی Sekiro: Shadows Die Twice به صورت رسمی معرفی شد

بازی Sekiro: Shadows Die Twice به صورت رسمی در کنفرانس ماکروسافت معرفی شد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 20 خرداد 1397

چرا بازی ها استودیوی From Software درجه سختی ندارند؟

رئیس استودیوی From Software در مورد علت نبود امکان انتخاب درجه سختی در بازی‌های این شرکت توضیحاتی داده است. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 31 خرداد 1397

نسخه ویژه برای بازی Sekiro: Shadows Die Twice معرفی شد

درحالی که به گیمزکام 2018 نزدیک می‌شویم؛ اکتیویژن از نسخه ویژه بازی Sekiro: Shadows Die Twice رونمایی کرد. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 30 مرداد 1397


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Sekiro: Shadows Die Twice
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب