Quantcast
لوکتو | افتتاحیه 180 میلیون دلاری انیمیشن Incredibles 2
ورود عضویت

افتتاحیه 180 میلیون دلاری انیمیشن Incredibles 2

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 28 خرداد 1397
افتتاحیه 180 میلیون دلاری انیمیشن Incredibles 2

افتتاحیه انیمیشن Incredibles 2 محصول دیزنی و پیکسار نه تنها با شکستن رکورد فروش افتتاحیه انیمیشن‌ها همراه بود بلکه به یکی از ده افتتاحیه بزرگ در بین تمامی ژانرها بدل شد. درست طبق پیش بینیها افتتاحیه این انیمیشن با فروش 180 میلیون دلاری همراه شد تا رکورد انیمیشن Finding Dory با افتتاحیه 135 میلیون دلاریش را پشت سر بگذارد و بالاتر از فیلم Captain America: Civil War در رتبه هشتم ده افتتاحیه بزرگ تاریخ سینما قرار گیرد. افتتاحیه این انیمیشن همچنین از فیلم Beauty and the Beast با افتتاحیه 4.174 میلیون دلاریش نیز عبور کرد و انتظار میرود که فروش کلی آن در باکس آفیس داخلی به بیش از 500 میلیون دلار برسد تا بالاتر از انیمیشن Dory، در رتبه اول پرفروش ترین انیمیشن‌های تاریخ قرار گیرد. به علاوه همهی رکوردشکنیهای ذکر شده، اکران این انیمیشن بزرگ ترین افتتاحیه روز اول را برای یک انیمیشن و دومین افتتاحیه بزرگ را در ماه ژوئن پس از فیلم Jurassic World به همراه داشت. شایان ذکر است که در حال حاضر نه مورد از لیست ده افتتاحیه بزرگ تاریخ متعلق به آثار دیزنی میباشد. فروش انیمیشن Incredibles همچنین با حضور در تنها 26 درصد بازار جهانی نیز طبق پیش بینیها با 5.51 میلیون دلار همراه بود که به ترتیب کشورهای مکزیک با 3.12 میلیون دلار، استرالیا با 7.7 میلیون دلار، روسیه با 4.5 میلیون دلار و آرژانتین با 3 میلیون دلار در صدر فروش این فیلم در بازار جهانی قرار دارند و اکران آن در کشورهای چین، ایسلند، کرواسی، تایلند و هند نیز در آینده نزدیک آغاز خواهد شد.

در رتبه دوم جدول باکس آفیس این هفته، فیلم Oceans 8 ساخته وارنر برادرز قرار دارد که در دومین آخر هفته اکرانش به 5.19 مییلون دلار فروش در آمریکای شمالی و 3.19 میلیون دلار فروش در بازار جهانی دست یافت تا فروش کلی آن تا به امروز از مرز 116 میلیون دلار عبور کند. فیلم کمدی Tag دیگر ساخته وارنر برادرز نیز با افتتاحیه 6.14 میلیون دلاری خود در جایگاه سوم این هفته قرار گرفت که با حضور در سیماهای تنها هفت کشور از جمله استرالیا در بازار جهانی فقط به 4.1 میلیون دلار فروش دست یافت. حال تنها باید منتظر اکران این فیلم درکشورهای دیگری از جمله روسیه و انگلستان و عملکرد آن در هفتههای آتی باشیم.

فیلم Solo: A Star Wars Story ساختهی دیزنی و لوکاس فیلم این هفته در جایگاه چهارم جدول باکس آفیس قرار گرفت. فروش این فیلم در این آخر هفته و در آمریکای شمالی به 3.9 میلیون دلار رسید تا فروش داخلی و کلی آن از 195 میلیون دلار عبور کند. همچنین فروش این فیلم در بازار جهانی نیز این آخر هفته با 2.5 میلیون دلار همراه بود تا فروش کلی آن در این عرصه به 7.146 میلیون دلار برسد.

 در رتبه پنجم جدول باکس آفیس این هفته، فیلم Deadpool 2 ساخته کمپانی فاکس قرار دارد که با فروش داخلی 8.8 میلیون دلاری و فروش جهانی 8.9 میلیون دلاریش در این آخر هفته، فروش کلی آن به 700 میلیون دلار رسید.


برچسب ها: The Incredibles 2

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

فیلم های ابرقهرمانی که در آینده اکران خواهند شد

فیلم‌های ابرقهرمانی، این روزها بیشتر از هر زمان دیگری محبوب هستند. با هم نگاهی به تمام فیلم‌های ابرقهرمانی که در آینده اکران می‌شوند، می‌اندازیم. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 25 آذر 1396

اولین تریلر فیلم Solo:A Star Wars Story منتشر شد

با انتشار اولین تریلر کامل فیلم Solo:A StarWars Story برای اولین بار می‌توانیم شاهد چالش بزرگ الدن ارنریچ به عنوان هان سولو باشیم. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 16 بهمن 1396

سازندگان سریال Game of Thrones نویسنده فیلم های جدید Star Wars هستند

دیوید بنیاف و دن وایز سازندگان سریال Game of Thrones نگارش فیلم‌های جدید Star Wars را برعهده خواهند داشت. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 18 بهمن 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


The Incredibles 2
(فیلم خارجی)
دنبال کنید
Solo: A Star Wars Story
(فیلم خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب