Quantcast
لوکتو | چرا بازی ها استودیوی From Software درجه سختی ندارند؟
ورود عضویت

چرا بازی ها استودیوی From Software درجه سختی ندارند؟

توسط هومن طیارزاده در تاریخ 31 خرداد 1397
چرا بازی ها استودیوی From Software درجه سختی ندارند؟

استودیو‌ی From Software به علت ساختن بازی‌های دشواری مثل سری Dark Souls، بازی Bloodborne و حالا بازی Sekiro: Shadows Die Twice مشهور است؛ و در تمام این عناوین هم بخشی برای انتخاب میزان سختی بازی وجود ندارد. آقای هیدتاکا میازاکی (Hidetaka Miyazaki)، رئیس استودیو و کارگردان بسیاری از عناوینشان، در مصاحبه‌ای با سایت Gamespot گفته که چرا تمام بازی‌هایشان فقط یک درجه سختی بسیار دشوار دارند.

میازاکی گفت: «ما نمی‌خواهیم انتخاب درجه سختی در بازی‌هایمان وجود داشته باشد، زیرا می‌خواهیم در بحث‌ها همه به یک سطح آورده شوند و میزان لذت بازی هم برای همه در یک حد باشد. پس ما می‌خواهیم که همه... ابتدا با چالش‌هایمان رو‌به‌رو شوند و به نحوی که برایشان به عنوان یک بازیکن مناسب است، بر این چالش‌ها غلبه کنند.»

 

 

وی در ادامه گفت: «ما می‌خواهیم همه حس موفقیت را تجربه کنند. ما می‌خواهیم همه حس سربلندی داشته باشند و در هنگام بحث پیرامون آن در یک سطح قرار داشته باشند. احساس ما این است که اگر درجات سختی مختلفی داشته باشیم، پایه‌ کاربرایمان را دسته‌بندی کرده‌ایم و آن‌ها را شکسته‌ایم. مردم بر اساس آن [درجه سختی‌ای که بازی کرده اند] تجربه‌ی متفاوتی خواهند داشت. این چیزی است که هنگام ساختن بازی‌هایمان از ته دل به آن فکر می‌کنیم. در عناوین قبلیمان وضعیت اینگونه بوده و در مورد بازی Sekiro هم همینطور خواهد بود.»

در آخر هم میازاکی گفت که Sekiro احتمالا از بازی‌های قبلی استودیوی From Software نیز چالش‌آمیز‌ تر خواهد بود. این بازی با وجود درجه سختی بالا و شباهت‌هایی که به سری Dark Souls و Bloodborne دارد، میازاکی اصرار دارد که بازی Sekiro: Shadows Die Twice یک عنوان دیگر از سری Soulsborne نیست. در مصاحبه‌ی دیگری هم که استودیوی From Software با وبسایت Gamespot داشته، تایید کرده‌اند که Sekiro حالت چند نفره نخواهد داشت.

بازی Sekiro: Shadows Die Twice در جریان کنفرانس خبری مایکروسافت برای نمایشگاه E3 2018 معرفی شد. بازی توسط Activision منتشر خواهد شد و برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

مراسم E3 2018: بازی Sekiro: Shadows Die Twice به صورت رسمی معرفی شد

بازی Sekiro: Shadows Die Twice به صورت رسمی در کنفرانس ماکروسافت معرفی شد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 20 خرداد 1397

جزئیات جدید بازی Sekiro: Shadows Die Twice

اطلاعات جدیدی از عنوان Sekiro: Shadows Die Twice منتشر شده و به نظر می‌رسد این بازی با عناوین دیگر From Software تفاوتی بزرگ دارد. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 24 خرداد 1397

نسخه ویژه برای بازی Sekiro: Shadows Die Twice معرفی شد

درحالی که به گیمزکام 2018 نزدیک می‌شویم؛ اکتیویژن از نسخه ویژه بازی Sekiro: Shadows Die Twice رونمایی کرد. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 30 مرداد 1397


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Sekiro: Shadows Die Twice
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب