Quantcast
لوکتو | دشمن مرموز مرد عنکبوتی در آخرین تریلر چه کسی بود ؟
ورود عضویت

دشمن مرموز مرد عنکبوتی در آخرین تریلر چه کسی بود ؟

توسط احمدرضا آوار در تاریخ 05 تیر 1397
دشمن مرموز مرد عنکبوتی در آخرین تریلر چه کسی بود ؟

شرکت سونی با اختصاص دادن زمان زیادی از کنفرانس E3 خود، به شرح جزئیات زیادی از آخرین انحصاری این شرکت یعنی Spider-Man پرداخت و حال اطلاعات بیشتری از این عنوان منتشر شده است. اطلاعاتی از قبیل گیم‌پلی، انواع ماموریت‌ها، اتمسفر کلی بازی و ... ؛ اما یک موضوع ناتمام ماند و آن، هویت مرد مرموزی بود که در انتهای تریلر حضور کوتاهی داشت. 

متن زیر ممکن است حاوی اسپویلر باشد.

کریس جی الکس (Chris Jai Alex) که نقش Rhino را در انحصاری جدید سونی بر عهده دارد، در گفتگو با یو‌تیوبر معروف Drift0r، به صورت ناخواسته اطلاعاتی را از این عنوان لو داده است. وی در حالی که به معرفی کاراکتر‌های موجود در آخرین تریلر این بازی اشاره می‌کرد، از دکتر اختاپوس نیز نام برد.

این موضوع در حالی است که وی در هیچکدام از قسمت‌های این تریلر مشاهده نشد و این موضوع بدین معنی است که فرد مرموز انتهای ویدیو، همان دکتر اختاپوس معروف است. دشمن دیرینه مرد عنکبوتی که در نسخه‌ی دوم سری قبلی این فیلم نیز حضور پررنگی داشت و آن فیلم را در تاریخ سینما جاودانه کرد.

این ویدیو هم اکنون به دلیل انتشار تصادفی اطلاعات حذف شده است، اما اینترنت فضایی است که ریزبین‌ترین افراد در آن فعالیت می‌کنند و همین موضوع باعث شده تا ویدیوی مصاحبه مورد نظر در وبسایت‌هایی نظیر ردیت و یوتیوب دوباره منتشر شود. در حال حاضر تمامی چنل‌های مربوط به بازی Spider-Man در حال انتشار این خبر هستند. 

دکتر اختاپوس جزئی از گروه Sinister Six است. در طی این تریلر مرد عنکبوتی در حال نبرد با پنج نفر است که اضافه شدن وی، می‌تواند حلقه شش گناهکار را کامل کند. 

به هر حال باید منتظر اطلاعات بیشتری از انحصاری جدید شرکت سونی بمانیم، اما این که می‌دانیم دکتر اختاپوس نیز در این نسخه حاضر است، جذابیت‌های این بازی را برای ما دو چندان کرده است. 


برچسب ها: Spider Man

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

تریلر جدید بازی Spider-Man منتشر شد

سونی در هفته گیم پاریس، تریلر جدیدی از بازی به شدت مورد انتظار Spider-Man منتشر کرد. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 09 آبان 1396

اطلاعات تازه ای از Spider-Man منتشر شد

در جریان یک لایو استریم، استودیو Insomniac Games اطلاعاتی از این بازی منتشر کرد.

حسام افرومند - 15 آبان 1396

تریلر فیلم Spider-Man: Homecoming

تام هلند در نقش مرد عکبوتی. فیلمی با کارگردانی جان واتس. در ادامه با ما همراه باشید.

حسام افرومند - 12 مهر 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Spider-Man
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب