Quantcast
لوکتو | استودیو Epic Games از کارمند سابق خود شکایت می کند
ورود عضویت

استودیو Epic Games از کارمند سابق خود شکایت می کند

توسط احمدرضا آوار در تاریخ 05 تیر 1397
استودیو Epic Games از کارمند سابق خود شکایت می کند

شرکت Epic Games، سازنده عنوان موفق Fortnite به تازگی از یکی از کارمندان سابق خود بابت نشر اطلاعات به رسانه‌ها شکایت کرده است. 

به گفته مسئولین این شرکت، وی اطلاعات مهمی از رویداد Meteor Event را به رسانه‌ها ارائه داده و تمامی این اطلاعات بدون اجازه این شرکت منتشر شده است. تامس هانا (Thomas Hannah)، همان فردی که این اطلاعات را منتشر کرده است در گفتگو با رسانه‌ها از پاسخ به سوالات سرباززده و پاسخی به خبرنگاران بابت این موضوع نداده است. 

وی که به عنوان تست‌کننده مورد اعتماد شرکت اپیک گیمز شناخته می‌شد، به اسرار محرمانه‌ای از این رویداد دسترسی داشته است. وی این اطلاعات را با آدام دیمارکو (Adam Dimarco) در میان می‌گذارد و وی، این اطلاعات را سه هفته پس از جدایی توماس از شرکت، منتشر می‌کند. 

وی در پست حذف شده در وبسایت ردیت، اعلام می‌کند که در طی این رویداد یک شهاب سنگ به منطقه Dusty Depot برخورد کرده و فصل چهارم بازی با فضایی ابرقهرمانی دنبال می‌شود. 

توماس در دفاعیات خود، بسیاری از گفته‌های شرکت اپیک گیمز را رد می‌کند و می‌گوید که این اطلاعات را با دیمارکو در میان نگذاشته است و تمام اطلاعاتی که وی در وبسایت ردیت منتشر کرده، بر اساس گفته‌های نامفهوم و غیر دقیق وی درباره رویداد این بازی بوده است.

 


برچسب ها: Epic Games - Fortnite

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

نامزدهای مراسم TGA 2017 اعلام شدند

به مراسم The Game Awards 2017 نزدیک می‌شویم. لیست کامل نامزدهای این مراسم را می‌توانید در ادامه بخوانید.

حسام افرومند - 24 آبان 1396

بازی PUBG حالا چهارمین عنوان محبوب ایکس باکس است

موفقیت‌های بازی PUBG پایانی ندارد و این عنوان موفق شده تا در ایکس باکس نیز به یک بازی محبوب تبدیل شود. با لوکتو همراه باشید.  

احمدرضا آوار - 05 دی 1396

فهرست نامزدهای بیست و یکمین جوایز D.I.C.E. معرفی شد

بازی Horizon Zero Dawn توانسته بیشتر از همه بازی‌های دیگر نامزد دسته‌های مختلف شود. با لوکتو و فهرست کامل این مراسم همراه باشید.

حسام افرومند - 24 دی 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Fortnite
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب