Quantcast
لوکتو | دو بازی Final Fantasy 7 و Kingdom Hearts 3 زود معرفی شدند
ورود عضویت

دو بازی Final Fantasy 7 و Kingdom Hearts 3 زود معرفی شدند

توسط هومن طیارزاده در تاریخ 06 تیر 1397
دو بازی Final Fantasy 7 و Kingdom Hearts 3 زود معرفی شدند

تتسویا نومورا (Tetsuya Nomura)، کارگردان بازی‌های Final Fantasy 7 Remake و Kingdom Hearts 3، اعتراف کرده که این دو عنوان زودتر از چیزی که باید، معرفی شدند.

با این که نومورا از اتفاقی که با معرفی زودهنگام عناوینی به بزرگی Final Fantasy 7 Remake و Kingdom Hearts 3 رخ می‌دهد مطلع است، به عقیده‌ او این کار ضروری بود.

وی در مصاحبه‌ای با سایت Multiplayer گفت که انتخاب کردن بهترین زمان برای معرفی بازی‌هایتان دشوار است.

با این که برخی شرکت‌ها برای معرفی بازی‌هایشان تا زمانی نزدیک به عرضه صبر می‌کنند، داستان برای شرکت Square Enix متفاوت است. نومورا گفت: «در مورد وضعیت ما، ما حتی وقتی که چیزی معرفی نمی‌کنیم هم از سمت هواداران تحت فشار قرار می‌گیریم. آن‌ها همیشه از ما می‌پرسند «آیا دارید روی فلان کار می‌کنید؟» و یا «چرا نسخه‌ی دیگری از بهمان نمی‌سازید؟» حتی بعد از معرفی هم اوضاع تغییری نمی‌کند، چون سوال‌هایشان به «کی منتشر می‌شود؟» و «کی می‌خواهید تریلر جدیدی نشانمان بدهید؟» تغییر می‌کند.»

 


 

طبق گفته‌های نومورا، علت دیگر معرفی زودهنگام بازی‌ها، جلوگیری از شایعات و لیک‌هاست. وی تصریح کرد که آن‌ها ترجیح می‌دهند بازی‌ها با تحت شرایط خودشان معرفی شوند تا این که ساختشان لو برود و نتوانند بیانیه‌های خودشان را همراه آن منتشر کنند، به ویطه وقتی که اطلاعات نادقیق شروع به چرخیدن میان مخاطبان بکند.

در مورد هر دو بازی Final Fantasy 7 و Kingdom Hearts 3، شرکت Square Enix تصمیم گرفت آن‌ها را زود معرفی کند تا جلوی اطلاع‌رسانی غلط را بگیرد.

نومورا اضافه کرد: «من کاملا آگاهم که این [بازی] را زیادی زود معرفی کردیم، ولی حتی در میان خود کارکنان صنعت هم خبر این که داریم روی آن کار می‌کنیم داشت پخش می‌شد، پس ما نهایتا تصمیم گرفتیم دیگر آن‌ را به صورت یک راز نگه نداریم و به طور رسمی معرفی‌اش بکنیم.»

با وجود این که این کارگردان معروف نگفته که این روش از این به بعد تغییر خواهد کرد، حداقل از بی‌نقص نبودن برخورد فعلی با این موضوع آگاه است.

بازی Kingdom Hearts 3 در ۲۹ ژانویه (۹ بهمن) برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد. در مورد بازی Final Fantsy 7 Remake، با توجه به این که این عنوان حتی در نمایشگاه E3 امسال حضور نداشت، احتمالا هنوز راه زیادی تا انتشارش مانده‌است.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

ترین ها ۵ |‌ موردانتظارترین بازی های سال ۲۰۱۸

در ترین ها ۵ موردانتظارترین بازی‌های سال ۲۰۱۸ را معرفی کرده‌ایم. با لوکتو همراه باشید.

سجاد سعیدی - 10 بهمن 1396

برنامه سونی برای نمایشگاه E3 لو رفت؟

تصویری احتمالی از برنامه‌ی سونی برای نمایشگاه E3 به بیرون درز کرده. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 14 خرداد 1397

نمایشگاه E3 2018: تاریخ انتشار بازی Kingdom Hearts 3 مشخص شد

بازی Kingdom Hearts 3 باز هم تأخیر خواهد خورد اما تاریخ دقیق عرضه آن مشخص شده است. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 20 خرداد 1397


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Kingdom Hearts 3
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب