Quantcast
لوکتو | بازی Cyberpunk 2077 برای بخش چندنفره استخدام می کند
ورود عضویت

بازی Cyberpunk 2077 برای بخش چندنفره استخدام می کند

توسط احمدرضا آوار در تاریخ 06 تیر 1397
بازی Cyberpunk 2077 برای بخش چندنفره استخدام می کند

شرکت CD Projekt RED با انتشار تریلری از عنوان Cyberpunk 2077 در پایان کنفرانس شرکت مایکروسافت در  E3 امسال، توانست خود را به سرخط خبرهای این نمایشگاه تبدیل کند و طرفداران بسیاری از سرتاسر دنیا از نمایش خیره کننده آخرین تریلر این بازی به وجد آمدند.

حال این شرکت در وبسایت رسمی خود، آگهی‌های استخدام مختلفی در رابطه با طراحی بخش چند نفره منتشر کرده است که می‌تواند نویدبخش وجود بخش چند نفره در عنوان آینده این شرکت باشد.

این شرکت در نمایشگاه E3 امسال اعلام کرد که هدف بازی Cyberpunk 2077 ارائه بخش تک‌نفره‌ای غنی است، اما این موضوع به این معنی نیست که بخش چند نفره‌ای در بازی وجود ندارد! 

انتشار آگهی استخدام برای فردی که مسلط به برنامه نویسی شبکه باشد، نشان می‌دهد که شرکت CD Projekt RED در حال پی‌ریزی بخش‌ چند نفره این بازی است و می‌توان به آینده یکی از بزرگترین‌ بازی‌های حال حاضر صنعت بازی‌های ویدیویی امیدوار بود. 

آگهی‌های دیگر این شرکت نیز جالب به نظر می‌رسد. در یکی از این آگهی‌ها، نیاز به طراح بخش چند نفره دیده می‌شود که از ملزومات این شغل، می‌توان به سابقه کار روی یک عنوان شوتر آنلاین اشاره کرد! البته این آگهی تحت عنوان Cyberpunk 2077 منتشر نشده است، اما همه ما می‌دانیم که این شرکت در حال ساخت تنها یک عنوان است!

آگهی‌های مذکور همگی برای حضور در شهر ورشو لهستان منتشر شده است و افراد نمی‌توانند به صورت دورکاری در شرکت مشغول شوند. 

البته امکان دارد که CD Projekt RED بعد از عرضه نهایی بازی، به اضافه کردن تدریجی بخش چند نفره روی بیاورد و بازی در زمان عرضه فقط شامل بخش تک نفره باشد.

زمان عرضه دقیقی برای Cyberpunk 2077 مشخص نشده است و تنها می‌دانیم که این عنوان برای رایانه‌های شخصی، ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد.


برچسب ها: Cyberpunk 2077 - CD Projekt RED

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

پاسخ CD Projekt Red به برخی از شایعات پیرامون بازی Cyberpunk 2077

استودیو CD Projekt Red در توییتی نگرانی‌‌های طرفدارها در مورد بازی Cyberpunk 2077 را برطرف کرد. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 29 آبان 1396

بازی Cyberpunk 2077 در E3 2018 نمایش خواهد داشت

طبق گزارشی که یک سایت لهستانی منتشر کرده، بازی Cyberpunk 2077 در نمایشگاه E3 2018 حضور خواهد داشت.

حسام افرومند - 26 دی 1396

آهنگسازان بازی Cyberpunk 2077 مشخص شدند

اطلاعات اندک اما جالبی هم از موسیقی که سازندگان بازی از آهنگسازان می‌خواهند، هم منتشر شده است که می‌توانید در ادامه آن را بخوانید.

حسام افرومند - 02 بهمن 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Cyberpunk 2077
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب