Quantcast
لوکتو | جرمی آیرونز به سریال Watchmen پیوست
ورود عضویت

جرمی آیرونز به سریال Watchmen پیوست

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 07 تیر 1397
جرمی آیرونز به سریال Watchmen پیوست

طبق اعلام شبکه HBO، جرمی آیرونز (Jeremy Irons) در سریال اقتباسی Watchmen که توسط دیمن لیندلوف (Damon Lindelof) ساخته میشود، به عنوان یک نقش کلیدی ظاهر خواهد شد. جزییات نقش آیرونز در داستان این سریال که با اقتباس از سری کمیکهای آلن مور (Alan Moore) شکل میگیرد، هنوز اعلام نشده است. رجینا کینگ (Regina King)، دان جانسون (Don Johnson)، تیم بلیک نلسون (Tim Blake Nelson)، لوییز گاست جونیور (Louis Gossett Jr) و اندرو هاوارد (Andrew Howard) دیگر بازیگران این سریال هستند.

اطلاعات چندانی از ساخته جدید شبکه HBO به جز این مورد که داستان آن از فیلم Watchmen محصول سال 2009 و ساخته زک اشنایدر (Zack Snyder) مجزا خواهد بود، نمی‌دانیم. ماه گذشته لیندلوف در اینستاگرام از ایدههای خود برای این سریال پرده برداری و اعلام کرد که سریال شبکه HBO یک اقتباس و یا دنباله نخواهد بود بلکه یک ریمیکس از کمیکهای مور است!

ما هیچ میلی به اقتباس از کمیکهای آقای مور و آقای دیو گیبنز (Dave Gibbons) که سی سال پیش نوشته شدهاند، نداریم. کمیکها موضوعات مقدسی هستند اما آنها به هیچ معنایی مجددا بازسازی نخواهند شد بلکه ریمیکس میشوند.

علاوه بر این لیندلوف در پروژه این سریال به عنوان نویسنده فیلمنامه و به همراه کارگردان قسمت پایلوت آن یعنی نیکول کسل (Nicole Kassell) و تام اسپزیالی (Tome Spezialy) به عنوان تهیه کننده اجرایی نیز حضور خواهد داشت. سریال Watchmen توسط دو کمپانی وایت ربیت و وارنر برادرز تلویژن برای شبکه HBO ساخته میشود.


برچسب ها: Watchmen

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

ساخت فیلم Supergirl در حال انجام است

کمپانی وارنر برادرز از ساخت فیلم Supergirl خبر داد، برای اطلاعات بیشتر با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 16 مرداد 1397

شخصیت منفی فیلم Birds of Prey مشخص شد

بلک ماسک به عنوان شخصیت منفی فیلم Birds of Prey معرفی شد، با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 16 مرداد 1397

رابین رایت سریال House of Cards را نجات داد

رابین رایت عامل اصلی نجات سریال House of Cards پس ازا خراج کوین اسپیسی بوده است. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 17 تیر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب