Quantcast
لوکتو | کریستن ریتر در فصل سوم سریال Jessica Jones به پشت دوربین خواهد رفت
ورود عضویت

کریستن ریتر در فصل سوم سریال Jessica Jones به پشت دوربین خواهد رفت

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 07 تیر 1397
کریستن ریتر در فصل سوم سریال Jessica Jones به پشت دوربین خواهد رفت

طبق اخبار منتشر شده کریستن ریتر (Krysten Ritter) ایفاگر نقش اصلی سریال Jessica Jones در شبکه نتفیکس، برای اولین بار و به عنوان کارگردان یکی از قسمتهای فصل سوم این سریال به پشت دوربین خواهد رفت. جزییات در مورد قسمتی که ریتر کارگردانی آن را برعهده دارد، اعلام نشده و تنها میدانیم که فیلمبرداری فصل سوم این سریال به تازگی و در شهر نیویورک آغاز شده است. ریتر در بیانیهای در اینباره گفت:

من برای کارگردانی یک قسمت از سریال Jessica Jones بسیار هیجان زده هستم. همهی تیم بازیگرها و عوامل سازنده حکم خانواده من را دارند و من برای پیش آمدن فرصت کار کردن به شیوه جدید با این تیم فوق العاده بسیار سپاس گزارم. من قدردان اطمینانی هستم که ملیسا روزنبرگ (Melissa Rosenberg)، جف لوب (Jeph Loeb)، مارول و شبکه نتفلیکس به من داشتهاند.

در فصل دوم این سریال شخصیت جسیکا جونز در تلاش بود تا زندگی خود را پس از کشتن شخصیت کیلگریو با بازی دیوید تینانت (David Tennant) از نو بسازد. در کنار ریتر بازیگران دیگری مانند ریچل تیلور (Rachael Taylor) به عنوان تریش والکر، کری-ان موس (Carrie-Anne Moss) به عنوان جری هوگارث و اکا دارویل (Eka Darville) به عنوان مالکوم دوکاس در این سریال حضور دارند. ملیسا روزنبرگ سازنده این سریال نیز به عنوان شورانر در فصل سوم بازخواهد گشت. کریستن ریتر از سال 2015 مشغول بازی در نقش جسیکا جونز است و در سال 2017 نیز در سریال The Defenders مجددا در این نقش ظاهر شد.

زمان پخش فصل سوم سریال Jessica Jone هنوز اعلام نشده است.


برچسب ها: Jessica Jones

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

چرا ساخت فصل آخر سریال Game of Thrones طول کشیده است؟

بی‌شک یکی از مهم‌ترین سوالی که هر طرفدار سریال Game of Thrones در یک سال و نیم اخیر در ذهنش داشته است؛ زمان پخش فصل آخر این سریال است. با لوکتو همراه باشید تا بدانیم که چرا باید برای فصل هشتم صبر کنیم.

محمد مهدی مبارکی - 27 شهریور 1397

آرون پل به فصل سوم سریال Westworld پیوست

آرون پل ستاره سریال Breaking Bad به فصل سوم سریال Westworld پیوست. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 25 شهریور 1397

سریال Game of Thrones قرار بود 13 فصل داشته باشد

جورج آر. آر. مارتین خالق دنیای Game of Throne، در مراسم امی شب گذشته در مورد امکان طولانیتر بودن این سریال صحبت کرد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 27 شهریور 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب