Quantcast
لوکتو | جرد لتو در فیلم Morbius بازی خواهد کرد
ورود عضویت

جرد لتو در فیلم Morbius بازی خواهد کرد

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 07 تیر 1397
جرد لتو در فیلم Morbius بازی خواهد کرد

جرد لتو (Jared Leto) ایفاگر نقش جوکر در فیلم Suicide Squad قرار است در یک نقش کمیک بوکی دیگری حضور یابد؛ این بازیگر برنده اسکار قراردادی را برای بازی در فیلمMorbius  که بر روی شخصیت اقتباسی از دنیای مرد عنکبوتی یعنی موربیوس متمرکز است، به ثبت رسانده است. دنیل اسپینوزا (Daniel Espinosa) کارگردان اسکاندیناوی هالیوود و سازنده فیلمهای Safe House و Life کارگردان این فیلم است که فیلمنامه آن توسط برک شارپلس (Burk Sharpless) و مت سازاما (Matt Sazama) نوشته شده است. اوی آراد (Avi Arad) به همراه مت تولماچ (Matt Tolmach) و لوکاس فاستر (Lucas Foster) تهیه کنندگان این فیلم هستند.

فیلم Morbius  حول شخصیت موربیوس، یکی از ضدقهرمانهای دنیای مرد عنکبوتی جریان خواهد داشت. دکتر مایکل موربیوس داشمندی است که از یک بیماری خونی شدید رنج میبرد و اقدام به درمان خود میکند اما تلاشهایش با نتیایج فاجعهای رو به رو میشوند چراکه او دیگر به یک خون آشام تبدیل شده است. البته شایان ذکر است که مدتها پس از خلق این شخصیت، موربیوس به نوبه خودش به یک قهرمان تبدیل شده و کمیک بوکهای مخصوصش نوشته و منتشر میشوند. شخصیت موربیوس اولین بار در سال 1971 و در 101مین شماره سری کمیک Amazing Spider-Man توسط روی توماس (Roy Thomas) و جیل کین (Gil Kane) خلق شد؛ این کمیک اولین کمیک مربوط به مردعنکبوتی بود که استن لی (Stan Lee) در تهیه آن نقشی نداشته است.

جرد لتو در سالهای اخیر در پروژههای مختلفی نظیر فیلم‌های Suicide Squad، Blade Runner 2049 و Dallas Buyers Club حضور داشته است که برای بازی در این فیلم DBC برنده جایزه اسکار شد. او در آینده نیز در دنباله فیلم Tron بازی خواهد کرد.


برچسب ها: Morbius

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

فروش ۲۵۰ میلیون دلاری فیلم Aquaman قبل از اکران در آمریکا

به نظر می‌رسد که دومینو شکست‌های پی در پی DC به آخرین قطعه خود رسیده است. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 28 آذر 1397

فیلم Venom 2 ساخته خواهد شد

جف پینکر یکی از نویسندگان فیلمنامه فیلم Venom، از ساخت قسمت دوم آن خبر داد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 22 آذر 1397

اسکات دریکسون برای کارگردانی دنباله Doctor Strange بازخواهد گشت

بازگشت اسکات دریکسون برای ساخت دنباله فیلم Doctor Strange تایید شد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 21 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب