Quantcast
لوکتو | بازی‌ های رایگان ماه جولای ایکس‌ باکس گلد مشخص شد
ورود عضویت

بازی‌ های رایگان ماه جولای ایکس‌ باکس گلد مشخص شد

توسط محمد مهدی مبارکی در تاریخ 09 تیر 1397
بازی‌ های رایگان ماه جولای ایکس‌ باکس گلد مشخص شد

مایکروسافت بازی‌های ماه جولای سرویس طلایی ایکس‌باکس را مشخص کرد که در آن ۲ بازی به پلتفرم ایکس‌باکس 360 تعلق یافته است.

در صورتی که جزء کاربران طلایی هستید می‌توانید بازی Assault Android Cactus و Death Squared را از ۱۶ ژولای تا ۱۵ اوت (۲۵ تیر تا ۲۵ مرداد) به صورت رایگان دریافت و تجربه کنید. همچنین بازی Virtua Fighter 5 Final Showdown به صورت رایگان از یک تا ۱۵ ژولای (۱۰ تا ۲۴ تیر) روی ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس 360 در دسترس است و از ۱۶ جولای (۱۵ تیر) بازی Splinter Cell Conviction جایگزین آن می‌شود و می‌توانید روی هر دو پلتفرم تا تاریخ ۳۱ جولای (۹ مرداد) به تجربه آن بپردازید.

همچنین بسته Smite Gold Bundle در ۱۵ جولای (۲۴ تیر) روی ایکس‌باکس وان در دسترس قرار می‌گیرد که شامل محتویات اضافه‌‌ای است.

شایان ذکر است که کاربران ایکس‌باکس وان هنوز دو روز برای دریافت رایگان بازی Assassin's Creed Chronicles: Russia فرصت دارند. کاربران ایکس‌باکس 360 نیز تا ۳۰ ژوئن (هشت مرداد) برای دریافت Lego Indiana Jones 2: The New Adventures زمان دارند.


برچسب ها: Xbox Gold

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب