Quantcast
لوکتو | بازی‌ های رایگان ماه جولای ایکس‌ باکس گلد مشخص شد
ورود عضویت

بازی‌ های رایگان ماه جولای ایکس‌ باکس گلد مشخص شد

توسط محمد مهدی مبارکی در تاریخ 09 تیر 1397
بازی‌ های رایگان ماه جولای ایکس‌ باکس گلد مشخص شد

مایکروسافت بازی‌های ماه جولای سرویس طلایی ایکس‌باکس را مشخص کرد که در آن ۲ بازی به پلتفرم ایکس‌باکس 360 تعلق یافته است.

در صورتی که جزء کاربران طلایی هستید می‌توانید بازی Assault Android Cactus و Death Squared را از ۱۶ ژولای تا ۱۵ اوت (۲۵ تیر تا ۲۵ مرداد) به صورت رایگان دریافت و تجربه کنید. همچنین بازی Virtua Fighter 5 Final Showdown به صورت رایگان از یک تا ۱۵ ژولای (۱۰ تا ۲۴ تیر) روی ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس 360 در دسترس است و از ۱۶ جولای (۱۵ تیر) بازی Splinter Cell Conviction جایگزین آن می‌شود و می‌توانید روی هر دو پلتفرم تا تاریخ ۳۱ جولای (۹ مرداد) به تجربه آن بپردازید.

همچنین بسته Smite Gold Bundle در ۱۵ جولای (۲۴ تیر) روی ایکس‌باکس وان در دسترس قرار می‌گیرد که شامل محتویات اضافه‌‌ای است.

شایان ذکر است که کاربران ایکس‌باکس وان هنوز دو روز برای دریافت رایگان بازی Assassin's Creed Chronicles: Russia فرصت دارند. کاربران ایکس‌باکس 360 نیز تا ۳۰ ژوئن (هشت مرداد) برای دریافت Lego Indiana Jones 2: The New Adventures زمان دارند.


برچسب ها: Xbox Gold

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

امکان پشتیبانی Red Dead Redemption 2 از واقعیت مجازی

قبل از انتشار بازی Red Dead Redemption 2 شاهد سیل عظیم تبلیغات و شایعات بودیم. اما بر خلاف همیشه این بار بعد از انتشار بازی هم تبلیغات و شایعات تمام نشده‌اند. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 22 آبان 1397

بازی Overwatch به روزرسانی بزرگی دریافت خواهد کرد

همیشه شاهد این بودیم که آپدیت‌های بازی اورواچ کم حجم و بسیار مفید بوده‌اند، اما اینبار اینگونه نخواهد بود و برای ادامه دادن به بازی، باید حجم زیادی را دانلود کنید. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 21 آبان 1397

بازی Fallout 76 بروزرسانی روز اول ۵۰ گیگابایتی دارد

با تشکر از بتزدا و آپدیت حجیم روز اول بازی Fallout 76، افرادی که بازی را روی کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 به طور فیزیکی خریداری کرده‌اند، نمی‌توانند بلافاصله بازی را تجربه کنند. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 21 آبان 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب