Quantcast
لوکتو | سازندگان بازی Left 4 Dead در حال ساخت بازی جدیدی هستند
ورود عضویت

سازندگان بازی Left 4 Dead در حال ساخت بازی جدیدی هستند

توسط هومن طیارزاده در تاریخ 11 تیر 1397
سازندگان بازی Left 4 Dead در حال ساخت بازی جدیدی هستند

استودیوی Turtle Rock که سازنده‌ی عناوین Evolve و Left 4 Dead است در حال استخدام نیرو برای ساخت یک بازی AAA معرفی نشده است.

بر اساس یک آگهی که کاربران سایت ResetEra متوجه آن شده‌اند، استودیوی Turtle Rock می‌خواهد یک طراح مرحله‌ ارشد برای یک «عنوان AAA معرفی نشده» در یک «فرنچایز با شهرت جهانی» استخدام کند.

بر اساس این آگهی آن‌ها به دنبال کاندیدایی هستند که تجربه‌ «کار با موتور‌های اول شخص مدرن» را داشته باشد و «تجربه‌اش را در ساخت تیراندازی‌های اول شخص رقابتی نشان داده باشد» و همچنین تجربه‌ کار روی «عناوین اکشن اول شخص AAA» را داشته باشد. بر این اساس می‌توان حدس زد که بازی جدید ممکن است یک عنوان تیراندازی اول شخص چندنفره باشد.

در سال ۲۰۱۶ استودیوی Turtle Rock اعلام کرده بود که در حال کار روی یک عنوان تیراندازی اول شخص رایگان و چندنفره با «المان‌های فانتزی تاریک قوی» است.

 


 

از آن موقع تا به حال خبر زیادی در رابطه با این پروژه نشنیده‌ایم و با توجه به اخبار کار استودیو روی این پروژه‌ی جدید، به نظر می‌رسد که ساخت آن بازی متوقف شده است.

بازی Evolve در ژوئیه‌ی ۲۰۱۶ به یک عنوان رایگان (F2P) تبدیل شد ولی استودیوی Turtle Rock اعلام کرده که سرور‌های اختصاصی بازی در سوم سپتامبر امسال (۱۲ شهریور) برای همیشه خاموش خواهند شد.


برچسب ها: Left 4 Dead - Turtle Rock

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

تخفیف های استیم به مناسبت سال نوی چینی آغاز شد

شرکت Valve امسال تخفیف‌های ویژه‌ای را برای سال نوی چینی در نظر گرفته است. با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 29 بهمن 1396

بازی Halo: Fireteam Raven برای ایکس باکس وان عرضه نمی شود

استودیوی 343 تایید کرد فعلا برای انتشار بازی Halo: Fireteam Raven روی باقی پلتفرم‌ها برنامه‌ای ندارند. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 09 خرداد 1397

احتمال ساخت بازی Metal Wolf Chaos این بار توسط Devolver Digital

امروز، قبل از شروع کنفرانس‌های E3 2018 تصویری مرموز از بازی Metal Wolf Chaos توسط استودیو Devolver Digital منتشر شده که خبر از بازگشت و نمایش این عنوان در E3 2018 می‌دهد. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 20 خرداد 1397


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Evolve
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب