Quantcast
لوکتو | بازی Starfield یک عنوان بین نسلی خواهد بود
ورود عضویت

بازی Starfield یک عنوان بین نسلی خواهد بود

توسط احمدرضا آوار در تاریخ 12 تیر 1397
بازی Starfield یک عنوان بین نسلی خواهد بود

شرکت Bethesda (بتزدا) با ریاست تاد هوارد (Todd Howard)، مدت‌ها است که در حال آماده سازی عنوانی مرموز با نام Starfield است. عنوانی که با تریلری کوتاه در طی کنفرانس شرکت بتزدا در E3 امسال معرفی شد و البته هنوز اطلاعاتی از این عنوان در دسترس نیست. 

حال هاوارد در مصاحبه با خبرنگاران، این بازی را یک عنوان میان نسلی خواند و به گفته وی، Starfield عنوانی است که سخت افزار کنسول‌های نسل بعد از پس آن بر می‌آیند.

وی که در جریان معرفی این بازی، از کلمه "نسل بعد" استفاده کرده بود، در توضیح به خبرنگاران وبسایت EuroGamer، این بازی را یک عنوان میان نسلی دانست و اضافه کرد که این موضوع به معنی عدم حضور بازی روی کنسول‌های نسل هشتمی نیست.

این که بازی روی چه سیستمی اجرا شود و چه سخت افزاری را نیاز دارد، بعدا مشخص می‌شود. ما در حال فکر به زمانی بسیار بسیار دور هستیم و در حال ساخت چیزی هستیم که سخت افزار نسل‌ بعدی کنسول‌ها آن‌ را اجرا می‌کند. این چیزی است که در حال ساخت آن هستیم و این چیزی است که در ذهن ما است، اما این به این معنی نیست که این بازی روی سیستم‌های فعلی وجود نخواهد داشت.

سازندگان Starfield از سال ۲۰۰۴ ایده ساخت این بازی را در سر می‌پروراندند، اما سخت افزار لازم برای اجرای ایده‌هایشان در آن زمان وجود نداشت و روند ساخت این بازی از سال ۲۰۱۵ و بعد از معرفی Fallout 4 آغاز شد. به گفته هاوارد، در صورتی که این شرکت فرنچایز fallout را در ۲۰۰۴ از شرکت Interplay خریداری نمی‌کرد، احتمالا شاهد عرضه چندین نسخه از Starfield تا به حال بودیم!

او این عنوان را بازی متفاوتی می‌داند. عنوانی که که به گفته هاوارد، با DNA شرکت بتزدا گره خورده و بازیکنان به محض تجربه آن، می‌توانند امضای بتزدا در این بازی را مشاهده کنند.

به هر حال باید برای اطلاعات بیشتر منتظر اعلامیه‌های رسمی این شرکت بمانیم و احتمال عرضه Starfield در آینده‌ای نزدیک، بسیار کم به نظر می‌رسد.

 


برچسب ها: Bethesda - Starfield

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

بازی Detroit: Become Human بیش از دو میلیون نسخه فروخت

بازی Detroit: Become Human به طور رسمی تبدیل به پرفروش‌ترین عنوان Quantic Dream در تاریخ این استودیو شد. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 24 آذر 1397

زمان عرضه قسمت سوم از فصل آخر بازی The Walking Dead مشخص شد

زمان عرضه قسمت سوم از فصل آخر بازی The Walking Dead مشخص شد

اشکان عظیمی - 20 آذر 1397

بروزرسانی ۶٬۲۰ پلی استیشن 4 منتشر شد

امروز آپدیت جدید کنسول پلی استیشن 4 منشر شد و این آپدیت مثل همیشه مشکلات عمومی را برطرف کرده است. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 21 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب