Quantcast
لوکتو | بازی Starfield یک عنوان بین نسلی خواهد بود
ورود عضویت

بازی Starfield یک عنوان بین نسلی خواهد بود

توسط احمدرضا آوار در تاریخ 12 تیر 1397
بازی Starfield یک عنوان بین نسلی خواهد بود

شرکت Bethesda (بتزدا) با ریاست تاد هوارد (Todd Howard)، مدت‌ها است که در حال آماده سازی عنوانی مرموز با نام Starfield است. عنوانی که با تریلری کوتاه در طی کنفرانس شرکت بتزدا در E3 امسال معرفی شد و البته هنوز اطلاعاتی از این عنوان در دسترس نیست. 

حال هاوارد در مصاحبه با خبرنگاران، این بازی را یک عنوان میان نسلی خواند و به گفته وی، Starfield عنوانی است که سخت افزار کنسول‌های نسل بعد از پس آن بر می‌آیند.

وی که در جریان معرفی این بازی، از کلمه "نسل بعد" استفاده کرده بود، در توضیح به خبرنگاران وبسایت EuroGamer، این بازی را یک عنوان میان نسلی دانست و اضافه کرد که این موضوع به معنی عدم حضور بازی روی کنسول‌های نسل هشتمی نیست.

این که بازی روی چه سیستمی اجرا شود و چه سخت افزاری را نیاز دارد، بعدا مشخص می‌شود. ما در حال فکر به زمانی بسیار بسیار دور هستیم و در حال ساخت چیزی هستیم که سخت افزار نسل‌ بعدی کنسول‌ها آن‌ را اجرا می‌کند. این چیزی است که در حال ساخت آن هستیم و این چیزی است که در ذهن ما است، اما این به این معنی نیست که این بازی روی سیستم‌های فعلی وجود نخواهد داشت.

سازندگان Starfield از سال ۲۰۰۴ ایده ساخت این بازی را در سر می‌پروراندند، اما سخت افزار لازم برای اجرای ایده‌هایشان در آن زمان وجود نداشت و روند ساخت این بازی از سال ۲۰۱۵ و بعد از معرفی Fallout 4 آغاز شد. به گفته هاوارد، در صورتی که این شرکت فرنچایز fallout را در ۲۰۰۴ از شرکت Interplay خریداری نمی‌کرد، احتمالا شاهد عرضه چندین نسخه از Starfield تا به حال بودیم!

او این عنوان را بازی متفاوتی می‌داند. عنوانی که که به گفته هاوارد، با DNA شرکت بتزدا گره خورده و بازیکنان به محض تجربه آن، می‌توانند امضای بتزدا در این بازی را مشاهده کنند.

به هر حال باید برای اطلاعات بیشتر منتظر اعلامیه‌های رسمی این شرکت بمانیم و احتمال عرضه Starfield در آینده‌ای نزدیک، بسیار کم به نظر می‌رسد.

 


برچسب ها: Bethesda - Starfield

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لباس های جوکر و هارلی کویین برای بازی PUBG تایید شدند

امروز به صورت رسمی اسکین‌های جوکر و هارلی کویین برای بازی PUBG تایید شدند. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 16 آبان 1397

بازی Overwatch به روزرسانی بزرگی دریافت خواهد کرد

همیشه شاهد این بودیم که آپدیت‌های بازی اورواچ کم حجم و بسیار مفید بوده‌اند، اما اینبار اینگونه نخواهد بود و برای ادامه دادن به بازی، باید حجم زیادی را دانلود کنید. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 21 آبان 1397

آینده فرانچایز Mass Effect روشن خواهد بود

بار دیگر به روز N7 رسیدیم و شاهد گذر این روز مهم بدون هیچگونه خبر مهم و یا معرفی یک بازی جدید با عنوان مس افکت بودیم. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 20 آبان 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب