Quantcast
لوکتو | GTA 6 در سال ۲۰۱۹ منتشر نمی‌ شود
ورود عضویت

GTA 6 در سال ۲۰۱۹ منتشر نمی‌ شود

توسط احمدرضا آوار در تاریخ 12 تیر 1397
GTA 6 در سال ۲۰۱۹ منتشر نمی‌ شود

به تازگی کاربران رایانه‌های شخصی بازی GTA V، پیامی را در غالب اعلامیه رسمی شرکت Rockstar (راکستار) دریافت کردند که در این پیام، تاریخ عرضه نسخه بعدی بازی GTA را سال ۲۰۱۹ اعلام می‌کرد. حال خبر رسیده که این پیام، در حقیقت در یکی از ماد‌های عرضه شده برای این بازی گنجانده شده بود و بر اثر شیطنت یکی از توسعه‌دهندگان این ماد منتشر شده است. 

این بیانیه آن‌قدر فراگیر بود که شرکت راکستار را مجبور به صدور بیانیه‌ای رسمی برای این موضوع کرد. به گفته این شرکت، این ایراد توسط یک هکر روی ماد‌های مختلف بازی نصب شده و تمامی اخبار رسمی این شرکت از طریق حساب رسمی توییتر منتشر می‌شود و نه یک پیام در بازی!

از آن‌جایی که این شرکت در حال توسعه Red Dead Redemption 2 است، احتمال معرفی عنوانی بزرگ مانند GTA VI بسیار پایین به نظر می‌رسد. شرکت راکستار از میزان فروش GTA V بسیار راضی است و به تازگی فروش ۹۵ میلیون نسخه از این بازی را جشن گرفته است. 

 


برچسب ها: Rockstar - GTA 6

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

بازیگر سریال Westworld از نقش ویژه خود در فصل دوم این سریال می گوید

پیتر ابرناثی که به عنوان پدر دلورس در فصل اول سریال Westworld معرفی شد، در فصل دوم یکی از مهره‌های ارزشمند بازی دکتر فورد در وست‌ورلد است. لوئیس هرثام از اهمیت این نقش در فصل دوم این سریال می‌گوید. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 30 اردیبهشت 1397

اندی سرکیس از حضورش در فیلم Black Panther می‌ گوید

اندی سرکیس بار دیگر قرار است نقش یک مزدور به نام یولیسیس کلاو را این‌بار در فیلم Black Panther ایفا کند. مصاحبه‌ای در همین رابطه با او صورت گرفته که می‌توانید در ادامه آن را بخوانید.

خشایار بهرامی - 09 بهمن 1396


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب