Quantcast
لوکتو | ریبوت فیلم Child's Play ساخته می‌شود
ورود عضویت

ریبوت فیلم Child's Play ساخته می‌شود

توسط محمد مهدی مبارکی در تاریخ 13 تیر 1397
ریبوت فیلم Child's Play ساخته می‌شود

به نظر می‌رسد که باید به زودی شاهد ریبوت یکی از بهترین آثار دهه ۸۰ میلادیی هالیوود در ژانر ترس باشیم. با لوکتو همراه باشید.

بی‌شک همه ما اگر خود فیلم Child's Play را ندیده باشیم؛ حداقل با عروسک معروف آن آشنا هستیم. عروسکی مرموز که در لحظاتی مو به تن ما سیخ می‌کرد. حال به نظر می رسد که دیوید کاتزنبرگ (David Katzenberg) و ست گراهام اسمیت (Seth Grahame-Smit) به دنبال ساخت یک نسخه پیشرفته‌تر از لحاظ تکنولوژی برای این فیلم نوستالژی هستند.

هنوز مشخص نیست که این فیلم می‌خواهد فقط ترسناک باشد و یا با نسخه‌ای شگفت‌انگیز‌تر رو به رو هستیم. ساخت این فیلم از سپتامبر سال جاری در ونکوور شروع می‌شود. وظیفه کارگردانی این اثر به دوش لارس کولبرگ (Lars Klevberg) است، کسی که پیش از این هم فیلمی در ژانر ترس و با نام Polaroid ساخته بود. تایلر بورتون (Tyler Burton) نیز که پیش از این فیلم Kung Fury 2 و بازی Quantum Break را نوشته است؛  داستان این اثر را می‌نویسند.

در آخر شایان ذکر است که هنوز هیچ تاریخ رسمی برای اکران این فیلم در نظر گرفته نشده است.


برچسب ها: فیلم Child's Play

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

باکس آفیس – عملکرد خوب فیلم Halloween در هفته اول اکران

فروش بسیار خوب فیلم Halloween در اولین آخر هفته اکرانش، این عنوان را به شکستن رکورد فیلم Venom نزدیک کرده است. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 30 مهر 1397

پایان فیلمبرداری فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم اعلام شد

جو و آنتونی روسو، کارگردانهای فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم از اتمام پایان فیلمبرداری این عنوان مورد انتظار خبر دادند. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 23 مهر 1397

ممکن است کاپیتان آمریکا در فیلم Avengers 4 زنده بماند

کریس ایوانز در رابطه با توییت جنجالی‌اش صحبت‌هایی کرده و اینطور که پیداست کاپیتان هنوز هم شانسی برای زنده ماندن دارد. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب