Quantcast
لوکتو | بازیگر جوان Fantastic Four به Top Gun 2 اضافه شد
ورود عضویت

بازیگر جوان Fantastic Four به Top Gun 2 اضافه شد

توسط محمد مهدی مبارکی در تاریخ 13 تیر 1397
بازیگر جوان Fantastic Four به Top Gun 2 اضافه شد

یک عضو جدید به تیم بازیگران فیلم Top Gun 2 اضافه شد فیلمی که این روزها به خاطر ساخت ادامه آن بعد از ۳۰ سال سر و صدای زیادی به پا کرده است. با لوکتو همراه باشید.

به نظر می‌رسد ساخت فیلم Top Gun 2 بعد از ۳۰ سال شروع شده و تیم پشت صحنه به دنبال یک بازیگر جوان برای بازی در Mavrick است.

حال طبق مطلبی که Vatiety منتشر کرده است؛ مایلز تلر (Miles Teller) - بازیگر فیلم Fantastic  Four - موفق به ایفای نقش پسر Goose شده است. اگر چیزی از پسر Goose به یاد نمی‌آورید، نگران نباشید. در فیلم نخست ما شاهد آنتونی ادوارس (Anthony Edwards) بودیم که در یکی از پرواز‌ها مرد. حال به نظر می رسد که همسر Goose که مگ رایان نام داشت در آن زمان باردار بوده است و مایلز تلر وظیفه ایفای نقش همان فرزند را دارد.

فیلم Top Gun: Maverick توسط جوزف کوشینسکی (Joseph Kosinski) کارگردانی می‌شود. از همکاری وی با کروز می‌توان به فیلم Oblivion در سال ۲۰۱۳ اشاره کرد.

شایان ذکر است که فیلم Top Gun: Maverick در ۱۲ جولای ۲۰۱۹ ( ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ) اکران می‌شود.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

هنری کویل نقش سوپرمن را ترک نکرده است

طبق اعلام نماینده و مدیر برنامه‌های هنری کویل، وی هنوز از نقش سوپرمن در دنیای دی سی خارج نشده است. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 25 شهریور 1397

ساخت فیلم Zombieland 2 از ژانویه ۲۰۱۹ آغاز می شود

طبق اعلام روبن فلایشر ساخت فیلم Zombieland 2 از ژانویه ۲۰۱۹ آغاز خواهد شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 27 شهریور 1397

لیست کامل بازیگران فیلم Joker منتشر شد

با شروع فیلمبرداری فیلم Joker، کمپانی وارنر برادرز لیست کامل بازیگران این فیلم را منتشر کرد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 27 شهریور 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب