Quantcast
لوکتو | نوشتن فیلمنامه فصل دوم سریال The Night Manager آغاز شد
ورود عضویت

نوشتن فیلمنامه فصل دوم سریال The Night Manager آغاز شد

توسط هومن طیارزاده در تاریخ 13 تیر 1397
نوشتن فیلمنامه فصل دوم سریال The Night Manager آغاز شد

برای طرفداران سریال The Night Manager خبرهای خوبی داریم! اخیرا Daily Mail مصاحبه‌ای با چارلز کامینگ، نویسنده‌ی The Night Manager، در مورد فصل دوم این سریال با BBC و AMC انجام داده است.

فصل اول این سریال بر اساس رمانی از جان لوکاره (John le Carré) ساخته شد و داستان یک کهنه سرباز بریتانیایی (با بازی تام هیدلستون (Tom Hiddlestone)) را دنبال می‌کند که به عنوان یک مأمور مخفی استخدام می‌شود تا یک قاچاقچی سلاح به نام چارلز روپر (Charles Roper) (با بازی هیو لاری (Hugh Laurie)) را زیر نظر بگیرد. بازیگران دیگر سریال شامل اولیویا کلمن (Olivia Colman)، تام هولندر (Tom Hollander)، الیزابت دبیکی (Elizabeth Debicki)، داگلاس هاج (Douglas Hodge) و آنتونیو د لا توره (Antonio de la Torre) می شوند.

درحالی که شبکه AMC رسما ادامه‌ ساخت سریال The Night Manager را تایید نکرده، وبسایت The Sun گزارش داده است که شبکه BBC سفارش ساخت فصل دوم این سریال را داده است و گزارش‌های قبلی هم که روی فیلمنامه برای فصل دوم را تایید کردهاند. چارلز کامینگ در مصاحبه با Daily Mail گفت که آن‌ها در تلاشند تا فصل دوم سریال The Night Manager از فصل اول هم بهتر باشد.

او گفت: «لوکاره هرگز اجازه نداده است که یکی از داستان‌هایش ادامه‌ای [سینمایی یا تلوزیونی] داشته باشد که بر اساس یک رمان نیست. پس وظیفه‌ ما این است که فصلی بنویسیم که حتی از اولی هم بهتر باشد، ولی در عین حال به دنیایی که لوکاره خلق کرده و به کاراکتر‌ها وفادار بماند.»

پس فصل دوم چگونه خواهد بود؟ چه کسانی به نقش‌ایشان باز می‌گردند؟ آیا کاراکتر‌های جدیدی هم وجود دارند؟ کامینگ گفته است که قسم سکوت خورده: «هر چهار نفر ما نویسنده‌های سریال قسم سکوت خورده‌ایم. برخی از کاراکتر‌هایی که مخاطب می‌شناسند و دوستشان دارند باز خواهند گشت، بعضی‌ها هم نه. لوکیشن‌ها پرخرج‌ و عالی خواهند بود و روند داستان هم به هیجان‌انگیزی و پیچیدگی‌ای خواهد بود که یک داستان لوکاره باید باشد. همه‌ ما آگاهیم که سطح انتظارات مخاطبان بسیار بالا آمده. چالشی که با آن رو‌به‌رو هستیم این است که به این انتظارات برسیم و امیدواریم که حتی از آن‌ها فراتر برویم.»

نظر شما چیست؟ آیا سریال The Night Manager را دیده‌اید؟ آیا فصل دوم آن را تماشا خواهید کرد؟شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

جیمز ولک به سریال Watchmen پیوست

جیمز ولک برای بازی در یک نقش مهم به سریال Watchmen پیوست. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 16 آبان 1397

بازیگر نقش تریس مریگلد در سریال The Witcher مشخص شد

آنا شافر ایفاگر نقش تریس مریگلد در سریال مورد انتظار The Witcher خواهد بود. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 12 آبان 1397

سریال مستقل شخصیت های Falcon و Winter Soldier ساخته خواهد شد

پس از اعلام ساخته شدن دو سریال مستقل شخصیت‌های لوکی و اسکارلت ویچ، امروز ساخت سریال مشترک شخصیت‌های فالکون و وینتر سولجر برای سرویس استریم دیزنی تایید شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 10 آبان 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب