Quantcast
لوکتو | ونسا کربی در اسپین آف سری Fast and Furious بازی خواهد کرد
ورود عضویت

ونسا کربی در اسپین آف سری Fast and Furious بازی خواهد کرد

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 16 تیر 1397
ونسا کربی در اسپین آف سری Fast and Furious بازی خواهد کرد

درحالیکه سلطنت ونسا کربی (Vanessa Kirby) به عنوان پرنسس مارگارت در سریال اختصاصی شبکه استریم نتفلیکس یعنی The Crown به پایان رسیده است، قرار است که به زودی استعداد خود را در صفحه نقرهای به نمایش بگذارد. این بازیگر بریتانیایی و برنده جایزهی بفتا اکنون در حال انجام مذاکرات نهایی برای بازی در کنار دواین جانسون (Dwayne Johnson) و جیسون استیتهام (Jason Statham) در اسپین آف سری Fast and Furious، فیلم Hobbs and Shaw است. دیوید لیتچ (David Leitch) کارگردان فیلم Deadpool2 کارگردانی این فیلم را برعهده دارد و جانسون و استیتهام به ترتیب در نقشهای خود یعنی مامور هابز و دکارد شاو بازخواهند گشت؛ ونسا کربی نیز در نقش یک مامور MI-5 و خواهر شاو حضور مییابد.

کریس مورگان (Chris Morgan) معمار و طراح مجموعه Fast and Furious فیلمنامه این فیلم را نوشته است و فیلمبرداری آن قرار است از پاییز آینده آغاز شود با این حال هنوز از جزییات داستان این فیلم پرده برداری نشده است. کلی مککورمیک (Kelly McCormick)، استیو کازمن (Steve Chasman)، آماندا لوییس (Amanda Lewis)، اینزلی دیویز (Ainsley Davies) و ایتان اسمیت (Ethan Smith) تهیه کنندگان اجرایی این فیلم هستند.

استودیو سازنده پس از مواجهه با محبوبیت زیاد شخصیت هابز با بازی دواین جانسون در فیلم پنجم سری Fast and Furious، برای مدتها در نظر داشت تا فیلم مستقل این شخصیت را بسازد و اتفاقات فیلم هفتم و رویارویی این شخصیت با شخصیت دکار شاو زمینه ساز ساخت این فیلم توسط یونیورسال پیکچرز شد. فیلم Hobbs and Shaw در تاریخ 4 مرداد 1398 (26 جولای 2019) اکران خواهد شد.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

اولین تصویر از زازی بیتز در فیلم Joker منتشر شد

تاد فیلیپس کارگردان فیلم مستقل Joker اولین تصویر از زازی بیتز در این فیلم را منتشر کرد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 02 مهر 1397

ساخت فیلم Zombieland 2 از ژانویه ۲۰۱۹ آغاز می شود

طبق اعلام روبن فلایشر ساخت فیلم Zombieland 2 از ژانویه ۲۰۱۹ آغاز خواهد شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 27 شهریور 1397

لیست کامل بازیگران فیلم Joker منتشر شد

با شروع فیلمبرداری فیلم Joker، کمپانی وارنر برادرز لیست کامل بازیگران این فیلم را منتشر کرد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 27 شهریور 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب