Quantcast
لوکتو | ونسا کربی در اسپین آف سری Fast and Furious بازی خواهد کرد
ورود عضویت

ونسا کربی در اسپین آف سری Fast and Furious بازی خواهد کرد

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 16 تیر 1397
ونسا کربی در اسپین آف سری Fast and Furious بازی خواهد کرد

درحالیکه سلطنت ونسا کربی (Vanessa Kirby) به عنوان پرنسس مارگارت در سریال اختصاصی شبکه استریم نتفلیکس یعنی The Crown به پایان رسیده است، قرار است که به زودی استعداد خود را در صفحه نقرهای به نمایش بگذارد. این بازیگر بریتانیایی و برنده جایزهی بفتا اکنون در حال انجام مذاکرات نهایی برای بازی در کنار دواین جانسون (Dwayne Johnson) و جیسون استیتهام (Jason Statham) در اسپین آف سری Fast and Furious، فیلم Hobbs and Shaw است. دیوید لیتچ (David Leitch) کارگردان فیلم Deadpool2 کارگردانی این فیلم را برعهده دارد و جانسون و استیتهام به ترتیب در نقشهای خود یعنی مامور هابز و دکارد شاو بازخواهند گشت؛ ونسا کربی نیز در نقش یک مامور MI-5 و خواهر شاو حضور مییابد.

کریس مورگان (Chris Morgan) معمار و طراح مجموعه Fast and Furious فیلمنامه این فیلم را نوشته است و فیلمبرداری آن قرار است از پاییز آینده آغاز شود با این حال هنوز از جزییات داستان این فیلم پرده برداری نشده است. کلی مککورمیک (Kelly McCormick)، استیو کازمن (Steve Chasman)، آماندا لوییس (Amanda Lewis)، اینزلی دیویز (Ainsley Davies) و ایتان اسمیت (Ethan Smith) تهیه کنندگان اجرایی این فیلم هستند.

استودیو سازنده پس از مواجهه با محبوبیت زیاد شخصیت هابز با بازی دواین جانسون در فیلم پنجم سری Fast and Furious، برای مدتها در نظر داشت تا فیلم مستقل این شخصیت را بسازد و اتفاقات فیلم هفتم و رویارویی این شخصیت با شخصیت دکار شاو زمینه ساز ساخت این فیلم توسط یونیورسال پیکچرز شد. فیلم Hobbs and Shaw در تاریخ 4 مرداد 1398 (26 جولای 2019) اکران خواهد شد.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

زمان اکران فیلم Once Upon a Time in Hollywood تغییر کرد

فیلم Once Upon a Time in Hollywood دو هفته زودتر اکران خواهد شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 28 تیر 1397

اولین تریلر فیلم Shazam! منتشر شد

سرانجام اولین تریلر فیلم مورد انتظار Shazam! منتشر شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 31 تیر 1397

هریسون فورد به بازی در فیلم آوای وحش علاقه دارد

هریسون فورد علاقه دارد که در فیلم آوای وحش به ایفای نقش بپردازد. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 28 تیر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب