Quantcast
لوکتو | ونسا کربی در اسپین آف سری Fast and Furious بازی خواهد کرد
ورود عضویت

ونسا کربی در اسپین آف سری Fast and Furious بازی خواهد کرد

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 16 تیر 1397
ونسا کربی در اسپین آف سری Fast and Furious بازی خواهد کرد

درحالیکه سلطنت ونسا کربی (Vanessa Kirby) به عنوان پرنسس مارگارت در سریال اختصاصی شبکه استریم نتفلیکس یعنی The Crown به پایان رسیده است، قرار است که به زودی استعداد خود را در صفحه نقرهای به نمایش بگذارد. این بازیگر بریتانیایی و برنده جایزهی بفتا اکنون در حال انجام مذاکرات نهایی برای بازی در کنار دواین جانسون (Dwayne Johnson) و جیسون استیتهام (Jason Statham) در اسپین آف سری Fast and Furious، فیلم Hobbs and Shaw است. دیوید لیتچ (David Leitch) کارگردان فیلم Deadpool2 کارگردانی این فیلم را برعهده دارد و جانسون و استیتهام به ترتیب در نقشهای خود یعنی مامور هابز و دکارد شاو بازخواهند گشت؛ ونسا کربی نیز در نقش یک مامور MI-5 و خواهر شاو حضور مییابد.

کریس مورگان (Chris Morgan) معمار و طراح مجموعه Fast and Furious فیلمنامه این فیلم را نوشته است و فیلمبرداری آن قرار است از پاییز آینده آغاز شود با این حال هنوز از جزییات داستان این فیلم پرده برداری نشده است. کلی مککورمیک (Kelly McCormick)، استیو کازمن (Steve Chasman)، آماندا لوییس (Amanda Lewis)، اینزلی دیویز (Ainsley Davies) و ایتان اسمیت (Ethan Smith) تهیه کنندگان اجرایی این فیلم هستند.

استودیو سازنده پس از مواجهه با محبوبیت زیاد شخصیت هابز با بازی دواین جانسون در فیلم پنجم سری Fast and Furious، برای مدتها در نظر داشت تا فیلم مستقل این شخصیت را بسازد و اتفاقات فیلم هفتم و رویارویی این شخصیت با شخصیت دکار شاو زمینه ساز ساخت این فیلم توسط یونیورسال پیکچرز شد. فیلم Hobbs and Shaw در تاریخ 4 مرداد 1398 (26 جولای 2019) اکران خواهد شد.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

فروش ۲۵۰ میلیون دلاری فیلم Aquaman قبل از اکران در آمریکا

به نظر می‌رسد که دومینو شکست‌های پی در پی DC به آخرین قطعه خود رسیده است. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 28 آذر 1397

فیلم Venom 2 ساخته خواهد شد

جف پینکر یکی از نویسندگان فیلمنامه فیلم Venom، از ساخت قسمت دوم آن خبر داد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 22 آذر 1397

اسکات دریکسون برای کارگردانی دنباله Doctor Strange بازخواهد گشت

بازگشت اسکات دریکسون برای ساخت دنباله فیلم Doctor Strange تایید شد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 21 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب