Quantcast
لوکتو | تریلر گیم‌ پلی بازی The Tale of Bistun
ورود عضویت

تریلر گیم‌ پلی بازی The Tale of Bistun

توسط حسام افرومند در تاریخ 18 تیر 1397
تریلر گیم‌ پلی بازی The Tale of Bistun

یکی از بازی‌های مهم TGC2018 قطعا ساخته Black Cube Games یعنی بازی The Tale of Bistun بود. عنوانی که نخستین تریلر گیم‌پلی آن هم در TGC امسال به نمایش د رآمد و غرفه آن هم با وجود قابل بازی بودن دمو آن به یکی از پربازدیدترین غرفه‌های نمایشگاه تبدیل شده بود.
بازی The Tale of Bistun یک بازی اکشن ماجراجویی است که در ساخت آن از نوشته‌های نظامی گنجوی و داستان عشق فرهاد به شیرین الهام گرفته شده است.

در پایین می‌توانید تریلر گیم‌پلی بازی The Tale of Bistun را ببینید:


از ویژگی‌های مهم بازی می‌توان طراحی هنری و اتمسفر ایرانی و پارسی بازی، موسیقی و میان‌پرده‌های زیبا، محیط‌های متنوع، سلاح‌های گوناگون و قابلیت ارتقا آن که در طول مسیر بازی و با سخت‌تر شدن دشمن‌ها قطعا بدرد فرهاد کوهکن خواهند خورد.

بازی The Tale of Bistun به احتمال فراوان پاییز امسال و سه ماهه پایانی سال ۲۰۱۸، برای رایانه‌های شخصی و از طیق استیم عرضه خواهد شد.


برچسب ها: The Tale of Bistun

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

انتشار ویدیو جدیدی از گیم پلی بازی Far Cry: New Dawn

پس از معرفی بازی Far Cry: New Dawn در TGA 2018، امروز جزییات جدیدی از گیم پلی و شخصیت‌های آن منتشر شده است. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 18 آذر 1397

انتشار ویدیو 15 دقیقه ای از گیم پلی بازی The Outer Worlds

پس از معرفی بازی The Outer Worlds در The Game Awards 2018، ویدیوی جدیدی از گیم پلی این عنوان منتشر شده است که جزییات و اطلاعات جدیدی را ارائه می کند. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 19 آذر 1397

مراسم TGA ۲۰۱۸: تریلر جدید بازی Devil May Cry 5 منتشر شد

در جریان مراسم TGA 2018 ضمن انتشار تریلر جدیدی از بازی Devil May Cry 5 زمان شروع دمو آن نیز مشخص شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 17 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب