Quantcast
لوکتو | تاریخ شروع فصل پنجم بازی Fortnite مشخص شد
ورود عضویت

تاریخ شروع فصل پنجم بازی Fortnite مشخص شد

توسط احمدرضا آوار در تاریخ 19 تیر 1397
تاریخ شروع فصل پنجم بازی Fortnite مشخص شد

شرکت Epic Games توانسته تا به فرمولی برنده دست پیدا کند و بدون تغییر در گیم پلی بازی Fortnite (فورتنایت)، آن را در صدر اخبار نگه دارد. در تاریخ صنعت بازیسازی، شاید تنها معادلی که بتوان برای این اقدام اپیک گیمز در نظر گرفت،‌ بازی‌های ساخت Blizzard است که با ارائه محتوای جانبی رایگان، بازار رقابت در بازی‌های خود را زنده نگه می‌دارد.

آخرین فصل مسابقات بازی فورتنایت با انفجار منطقه Rusty Depot آغاز شد و در طی این فصل از مسابقات، بسیاری از قسمت‌های نقشه بازی دچار تغییرات گسترده‌ای شدند. 

حال شرکت اپیک گیمز در وبسایت Reddit اعلام کرده که تمامی بازیکنان دو روز آینده را برای به پایان رساندن ماموریت‌های فصل چهارم مسابقات فرصت دارند و پس از آن، شاهد عرضه فصل پنجم مسابقات فورتنایت در تاریخ ۲۱ تیرماه خواهیم بود. 

شرکت اپیک گیمز رویکرد جالبی را برای آگاهی بازیکنان از آغاز فصل جدید مسابقات دنبال می‌کند. در سرتاسر نقشه‌ی بازی، کرمچاله‌ای ایجاد می‌شود و تعدادی از نقاط نقشه‌ی بازی را به درون خود می‌کشد. همچنین این شرکت با قرار دادن مجسمه‌های واقعی از کاراکتر‌های بازی در سرتاسر دنیا، شروع فصل جدید این بازی را به همگان یادآوری می‌کند. مطمئن هستیم که کاراکتر‌ها و آیتم‌های درون بازی بیشتری به این عنوان اضافه می‌شود و احتمالا در جریان فصل پنجم، شاهد ارائه حالت‌های جدیدی برای این بازی خواهیم بود.

در حال حاضر اطلاعات بیشتری از فصل پنجم فورتنایت در دسترس نیست.

بازی فورتنایت هم اکنون برای کاربران iOS، رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4، نینتندو سوییچ و ایکس باکس وان در دسترس است.


برچسب ها: Fortnite

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

نامزدهای مراسم TGA 2017 اعلام شدند

به مراسم The Game Awards 2017 نزدیک می‌شویم. لیست کامل نامزدهای این مراسم را می‌توانید در ادامه بخوانید.

حسام افرومند - 24 آبان 1396

بازی PUBG حالا چهارمین عنوان محبوب ایکس باکس است

موفقیت‌های بازی PUBG پایانی ندارد و این عنوان موفق شده تا در ایکس باکس نیز به یک بازی محبوب تبدیل شود. با لوکتو همراه باشید.  

احمدرضا آوار - 05 دی 1396

فهرست نامزدهای بیست و یکمین جوایز D.I.C.E. معرفی شد

بازی Horizon Zero Dawn توانسته بیشتر از همه بازی‌های دیگر نامزد دسته‌های مختلف شود. با لوکتو و فهرست کامل این مراسم همراه باشید.

حسام افرومند - 24 دی 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Fortnite
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب