Quantcast
لوکتو | بازی Overwatch بیش از ۱۲ میلیون دلار برای تحقیقات سرطان سینه کمک جمع کرد
ورود عضویت

بازی Overwatch بیش از ۱۲ میلیون دلار برای تحقیقات سرطان سینه کمک جمع کرد

توسط هومن طیارزاده در تاریخ 19 تیر 1397
بازی Overwatch بیش از ۱۲ میلیون دلار برای تحقیقات سرطان سینه کمک جمع کرد

رویداد خیریه اخیر بازی Overwatch که به بازیکنان امکان خرید یک پوسته‌ صورتی برای کاراکتر Mercy را فراهم می‌کرد یک موفقیت بزرگ بود. بنیاد تحقیقات سرطان سینه (به اختصار BCRF) امروز اعلام کرد فروش این پوسته، به علاوه‌ یک تی‌شرت ویژه، ۱۲.۷ میلیون دلار برای این سازمان جمع آوری کرده است.

به گفته‌ BCRF، مبلغ ۱۲.۷ میلیون دلار بزرگترین کمک مالی توسط یک شرکت در تاریخ ۲۵ ساله این سازمان بوده است.

استفانی کافمن (Stephanie Kauffman)، مسئول ارشد اتحادات استراتژیک BCRF، در بیانیه‌ای گفت: «تعهد بی‌سابقه شرکت Blizzard Entertainment برای تغییر فعال سلامت زنان به وسیله به جنبش در آوردن جهانی جامعه گیمینگ، تاثیری طولانی خواهد داشت.»

به گفته BCRF، این بودجه به «استراتژی‌های پیشگیری، درمان‌های بهبود یافته، بقا، و کیفیت زندگی بیماران مبتلا به سرطان سینه در سراسر دنیا» کمک خواهد کرد. 

همچنین شرکت Blizzard در این رویداد با بیش از بیست استریمر پرطرفدار بازی Overwatch همکاری کرد و این افراد خودشان توانستند طی دو هفته‌ای که رویداد برپا بود، مبلغ ۱۳ هزار دلار برای کمک به این خیریه جمع آوری کنند.

مایک مورهایم (Mike Morhaime)، رئیس شرکت Blizzard گفته است که BCRF روزانه «کارهای حیاتی‌ای» برای کمک و حمایت از سلامت زنان انجام می‌دهد. او گفت: «من از تمام بازیکنان Overwatch در سراسر دنیا که حمایت از این هدف نیک را به وسیله اشتیاقشان برای بازی و سخاوتمندیشان امکان پذیر کردند سپاس گزارم.»

پوسته صورتی Mercy در بازی ۱۵ دلار قیمت داشت و تی‌شرت با قیمت ۳۰ دلار به فروش می‌رسید. ابتدا کمی حواشی در پی این پوسته رخ داد ولی شرکت Blizzard به سرعت تاکید کرد که هیچ درآمدی از این آیتم تزئینی نخواهد داشت.

در اخبار دیگر مربوط به بازی Overwatch، جدید ترین قهرمان بازی، Wrecking Ball، هم‌اکنون در سرور تست این عنوان قابل بازی است. برای اطلاع بیشتر از بیست و هشتمین قهرمان بازی می‌توانید خبر معرفی او را در لوکتو بخوانید.


برچسب ها: Overwatch

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

تاریخ مراسم TGA 2017 مشخص شد

جزئیاتی از مراسم The Game Awards 2017 اعلام شد. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 19 آبان 1396

نامزدهای مراسم TGA 2017 اعلام شدند

به مراسم The Game Awards 2017 نزدیک می‌شویم. لیست کامل نامزدهای این مراسم را می‌توانید در ادامه بخوانید.

حسام افرومند - 24 آبان 1396

لیست کامل برندگان مراسم The Game Awards 2017

مراسم The Game Awards 2017 نیز به‌پایان رسید و برنده جوایز در بخش‌های مختلف مشخص شد. با لوکتو همراه باشید تا لیست برندگان جوایز امسال این مراسم را مرور کنیم. 

حسام افرومند - 17 آذر 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Overwatch
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب