Quantcast
لوکتو | عرضه بازی Code Vein تا سال ۲۰۱۹ به تاخیر افتاد
ورود عضویت

عرضه بازی Code Vein تا سال ۲۰۱۹ به تاخیر افتاد

توسط احمدرضا آوار در تاریخ 20 تیر 1397
عرضه بازی Code Vein تا سال ۲۰۱۹ به تاخیر افتاد

ماه گذشته شرکت Bandai Namco (باندای نامکو)، زمان عرضه نهایی بازی Code Vein را اواسط ماه سپتامبر میلادی اعلام کرده بود، اما این شرکت در طی بیانیه‌ای، تاریخ عرضه این بازی را به سال آینده تغییر داد. 

شعبه‌های امریکای شمالی و آسیای باندای نامکو این خبر را در قالب بیانیه‌ای به دست کاربران رساندند و حتی تا ساعت‌ها بعد از اعلام رسمی، خبر به حساب توییتر رسمی بازی نرسیده بود و تاریخ عرضه قبلی در تایملاین این حساب مشاهده می‌شد. 

به گفته شعبه امریکای شمالی این شرکت، بازی Code Vein نیاز به بهینه‌سازی بیشتری داشت و زمان اعلام شده قبلی برای رفع مشکلات این بازی کافی نبود. 

Eric Hartness (اریک هارتنس) معاون بخش مارکتینگ امریکای شمالی باندای نامکو درباره این موضوع توضیحاتی را ارائه کرده است :

بازی Code Vein تعداد بیشماری نظر مثبت را از سوی طرفداران مشتاقی که توانسته بودند در طی نه ماه گذشته به تجربه این عنوان مشغول شوند، دریافت کرده است.

با دانستن این که بازی چقدر نظرات مثبتی را دریافت کرده است، ما تصمیم گرفتیم که عرضه بازی را به تعویق بیندازیم  تا گیم‌پلی بازی را پالایش کرده و آن را به سطح مطلوبی که مورد انتظار طرفداران است برسانیم.  این تصمیم سختی بود، اما تصمیمی است که حس می‌کنیم درست است!

با توجه به سخنان وی و بیانیه رسمی بخش آسیا باندای نامکو، زمان مشخصی برای عرضه این بازی مشخص نشده است و تنها می‌دانیم که این عنوان در سال ۲۰۱۹ منتشر می‌شود. 

تاریخ قبلی عرضه، این بازی را در رقابت مستقیم با Spider Man، Shadow Of tomb Rider و بسته الحاقی جدید Destiny 2 قرار می‌داد و همین موضوع می‌توانست به معروفیت و فروش بالای آن لطمه وارد کند. 

اگر با این عنوان آشنا نیستید، باید منتظر فضایی Gothic با طعم انیمه باشید که گیم‌پلی مشابهی با Dark Souls دارد و دنیای آن، همانند دیگر بازی‌های باندای نامکو عجیب و منحصر به فرد است. 

Code Vein برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.


برچسب ها: Code Vein

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

مروری بر تمام بازی های تایید شده سال 2018

در این مطلب بازی‌های تایید شده برای سال ۲۰۱۸ را مرور خواهیم کرد. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 01 دی 1396
۲

بازی Code Vein شامل بخش چند نفره خواهد بود

توسعه دهندگان بازی Code Vein قصد دارند تا قسمت چند نفره‌ای شبیه به بازی Monster Hunter: World را در بازی بگنجانند. با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 28 بهمن 1396

تاریخ عرضه بازی Code Vein با انتشار تریلری مشخص شد

پس از یک سال از معرفی بازی Code Vein از تاریخ عرضه آن هم رونمایی شد. برای تماشای تریلر داستانی و جزییات بیشتر با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 16 خرداد 1397


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Code Vein
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب