Quantcast
لوکتو | روزاریو داوسن در سریال Briarpatch بازی خواهد کرد
ورود عضویت

روزاریو داوسن در سریال Briarpatch بازی خواهد کرد

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 21 تیر 1397
روزاریو داوسن در سریال Briarpatch بازی خواهد کرد

به گزارش وبسایت ورایتی، روزاریو داوسن برای بازی در قسمت پایلوت سریال درام و جدید شبکه USA Network یعنی Briarpatch انتخاب شده است. این سریال براساس رمانی به همین نام و نوشتهی راس توماس (Ross Thomas) ساخته میشود. داوسن در این سریال ایفاگر نقش آلگرا دیل، یک محقق سخت کوش و با استعداد در واشنگتون است که برای یک سناتور جوان و جاه طلب کار میکند اما زمانیکه خواهر کوچکتر او که یک کارآگاه پلیس است، توسط یک بمب در ماشینش کشته میشود آلگرا به شهر تگزاس و خانه مادری خود برای یافتن قاتل بازمیگردد. داوسن در پروژه این سریال به عنوان تهیه کننده نیز حضور دارد.

روزاریو داوسن در سالهای اخیر به عنوان کلیر تمپل در سریالهای مشترک مارول و نتفلیکس اعم از Daredevil، Jessica Jones، Luke Cage، Iron Fist و The Defenders حضور داشته است. از کارهای سینمایی او نیز میتوان به فیلمهای The 25th Hour و Sin City اشاره کرد. داوسن همچنین علاوه بر فعالیتهای هنری، در زمینه امور خیریه نیز فعالیت بسیاری بالایی را دارد و مقدار بسیار زیادی از وقت خود را صرف سازمانهای مختلف و تاثیر گذار از جمله Voto Latino که در سال 2004 توسط خود او تاسیس شد، میکند.

اندی گرینوالد (Andy Greenwald) فیلمنامه اقتباسی این سریال را نوشته است و به همراه سم اسمائیل (Sam Esmaeil)، سازنده سریال Mr. Robot به عنوان تهیه کننده اجرایی نیزدر این پروژه حضور دارد.


برچسب ها: Briarpatch

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

سریال اختصاصی شخصیت های لوکی و اسکارلت ویچ ساخته خواهد شد

دیزنی به تازگی اعلام کرده است که با شروع سرویس استریم دیزنی پلی، آثار مستقلی از برخی از شخصیتهای دنیای سینمایی مارول برای این سرویس ساخته خواهد شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 30 شهریور 1397

سریال Game of Thrones قرار بود 13 فصل داشته باشد

جورج آر. آر. مارتین خالق دنیای Game of Throne، در مراسم امی شب گذشته در مورد امکان طولانیتر بودن این سریال صحبت کرد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 27 شهریور 1397

برندگان جوایز امی 2018 مشخص شدند

صبح امروز در مراسمی با اجرای مایکل چه و کالین جوست، برندگان جوایز امی معرفی شدند. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 27 شهریور 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب