Quantcast
لوکتو | ماد Blackout بازی Black Ops 4 از ۶۰ بازیکن پشتیبانی می‌کند
ورود عضویت

ماد Blackout بازی Black Ops 4 از ۶۰ بازیکن پشتیبانی می‌کند

توسط محمد مهدی مبارکی در تاریخ 21 تیر 1397
ماد Blackout بازی Black Ops 4 از ۶۰ بازیکن پشتیبانی می‌کند

شاید یکی از سوالاتی که بعد از نمایش و معرفی بازی Call of Duty: Black Ops 4 و ماد Blackout برایمان پیش آمد؛ تعداد بازیکنانی‌ است که این ماد می‌تواند پشتیبانی کند.

حال با لو رفتن تصویری مشخص شد که این بازی می‌تواند تا ۶۰ بازیکن را در ماد Blackout پشتیبانی کند. این رقم با اعدادی که این روز‌ها در بازی‌های بتل رویال مانند: H1Z1، Fortnite و PUBG بسیار متفاوت به نظر می‌رسد. چیزی که این روز‌ها در بازی‌های بتل رویال مد شده است، حمایت از ۱۰۰ بازیکن است.

سبک بتل رویال (Battle Royal) با عرضه بازی PUBG مورد توجه بسیاری از بازیبازن و فعالان این حوزه قرار گرفت. در حال حاضر سه عنوان PUBG، H1Z1 و Fortnite را می‌توان از موفق‌ترین آثار این سبک دانست. شایان ذکر است که به زودی بازی‌های بیشتری به این لیست اضافه خواهند شد. نباید فراموش کنیم که DICE امسال با Battlefield V به طور حتم این سبک را چند پله‌ای بهتر می‌کند.

نسخه آزمایشی این ماد به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت و ما امیدوارم با اثری زیبا رو به رو شویم. در آخر لازم به ذکر است که بازی Call of Duty: Black Ops 4 در ۱۲ اکتبر (۲۰ مهر) منتشر می‌شود.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب