Quantcast
لوکتو | ماد Blackout بازی Black Ops 4 از ۶۰ بازیکن پشتیبانی می‌کند
ورود عضویت

ماد Blackout بازی Black Ops 4 از ۶۰ بازیکن پشتیبانی می‌کند

توسط محمد مهدی مبارکی در تاریخ 21 تیر 1397
ماد Blackout بازی Black Ops 4 از ۶۰ بازیکن پشتیبانی می‌کند

شاید یکی از سوالاتی که بعد از نمایش و معرفی بازی Call of Duty: Black Ops 4 و ماد Blackout برایمان پیش آمد؛ تعداد بازیکنانی‌ است که این ماد می‌تواند پشتیبانی کند.

حال با لو رفتن تصویری مشخص شد که این بازی می‌تواند تا ۶۰ بازیکن را در ماد Blackout پشتیبانی کند. این رقم با اعدادی که این روز‌ها در بازی‌های بتل رویال مانند: H1Z1، Fortnite و PUBG بسیار متفاوت به نظر می‌رسد. چیزی که این روز‌ها در بازی‌های بتل رویال مد شده است، حمایت از ۱۰۰ بازیکن است.

سبک بتل رویال (Battle Royal) با عرضه بازی PUBG مورد توجه بسیاری از بازیبازن و فعالان این حوزه قرار گرفت. در حال حاضر سه عنوان PUBG، H1Z1 و Fortnite را می‌توان از موفق‌ترین آثار این سبک دانست. شایان ذکر است که به زودی بازی‌های بیشتری به این لیست اضافه خواهند شد. نباید فراموش کنیم که DICE امسال با Battlefield V به طور حتم این سبک را چند پله‌ای بهتر می‌کند.

نسخه آزمایشی این ماد به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت و ما امیدوارم با اثری زیبا رو به رو شویم. در آخر لازم به ذکر است که بازی Call of Duty: Black Ops 4 در ۱۲ اکتبر (۲۰ مهر) منتشر می‌شود.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

طراحی جدید کاراکتر Claire Redfield در بازی Resident Evil 2 رونمایی شد

شرکت Capcom از طراحی جدید کاراکتر Claire Redfield در نسخه بازسازی شده Resident Evil 2 پرده برداشت. با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 31 تیر 1397

بازی جدید سازندگان Spec Ops معرفی شد : The Cycle

بازی جدید استودیو Yager Development با نام The Cycle معرفی شد. با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 31 تیر 1397

سخت افزار جدید مایکروسافت در نمایشگاه Gamescom معرفی می‌ شود

شرکت مایکروسافت قصد دارد تا سخت افزار جدیدی از ایکس باکس را در جریان نمایشگاه Gamescom به نمایش بگذارد. با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 28 تیر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب