Quantcast
لوکتو | ماد Blackout بازی Black Ops 4 از ۶۰ بازیکن پشتیبانی می‌کند
ورود عضویت

ماد Blackout بازی Black Ops 4 از ۶۰ بازیکن پشتیبانی می‌کند

توسط محمد مهدی مبارکی در تاریخ 21 تیر 1397
ماد Blackout بازی Black Ops 4 از ۶۰ بازیکن پشتیبانی می‌کند

شاید یکی از سوالاتی که بعد از نمایش و معرفی بازی Call of Duty: Black Ops 4 و ماد Blackout برایمان پیش آمد؛ تعداد بازیکنانی‌ است که این ماد می‌تواند پشتیبانی کند.

حال با لو رفتن تصویری مشخص شد که این بازی می‌تواند تا ۶۰ بازیکن را در ماد Blackout پشتیبانی کند. این رقم با اعدادی که این روز‌ها در بازی‌های بتل رویال مانند: H1Z1، Fortnite و PUBG بسیار متفاوت به نظر می‌رسد. چیزی که این روز‌ها در بازی‌های بتل رویال مد شده است، حمایت از ۱۰۰ بازیکن است.

سبک بتل رویال (Battle Royal) با عرضه بازی PUBG مورد توجه بسیاری از بازیبازن و فعالان این حوزه قرار گرفت. در حال حاضر سه عنوان PUBG، H1Z1 و Fortnite را می‌توان از موفق‌ترین آثار این سبک دانست. شایان ذکر است که به زودی بازی‌های بیشتری به این لیست اضافه خواهند شد. نباید فراموش کنیم که DICE امسال با Battlefield V به طور حتم این سبک را چند پله‌ای بهتر می‌کند.

نسخه آزمایشی این ماد به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت و ما امیدوارم با اثری زیبا رو به رو شویم. در آخر لازم به ذکر است که بازی Call of Duty: Black Ops 4 در ۱۲ اکتبر (۲۰ مهر) منتشر می‌شود.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

بازی Detroit: Become Human بیش از دو میلیون نسخه فروخت

بازی Detroit: Become Human به طور رسمی تبدیل به پرفروش‌ترین عنوان Quantic Dream در تاریخ این استودیو شد. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 24 آذر 1397

انتشار اولین تصاویر بازی Mortal Kombat 11

در مراسم TGA 2018 از نسخه جدید سری بازی‌های فایتینگ Mortal Kombat رونمایی شد. عنوانی که به تازگی اولین تصاویر آن منتشر شده و در اختیار طرفداران قرار گرفته است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 19 آذر 1397

رکورد شکنی مراسم The Game Awards 2018 در تعداد بیننده

خلاصه مطلب: مراسم The Game Awards 2018 رکورد تعداد بینندگان تاریخ این مراسم را شکست. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 23 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب