Quantcast
لوکتو | حضور نیوت اسکمندر جوان در فیلم Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
ورود عضویت

حضور نیوت اسکمندر جوان در فیلم Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

توسط هومن طیارزاده در تاریخ 22 تیر 1397
حضور نیوت اسکمندر جوان در فیلم Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

به زودی به دنیای هری پاتر و Fantastic Beasts باز می‌گردیم و در این میان با تعداد زیادی شخصیت جدید هم آشنا خواهیم شد. شخصیت‌هایی مثل آلبوس دامبلدور (Albus Dumbledore) به نیوت اسکمندر (Newt Scamander) و جنگی که او در میانش گیر افتاده ملحق خواهند شد. و البته با توجه به تصویر جدیدی که از فیلم Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald lkjav منتشر شده به نطر می‌رسد مخاطبان نگاهی هم به گذشته کاراکتر اصلی این سری خواهند انداخت.

مدتی قبل وبسایت Entertainment Weekly تصویری اختصاصی از دوران جوانی نیوت اسکمندر منتشر کرد. این تصویر تایید می‌کند که در دنباله‌ فیلم Fantastic Beasts and Where to Find Them نیم‌نگاهی به جوانی این جادوگر و رابطه شاگرد و استادی که نیوت در زمان کوتاه حضورش در هاگوارتز با پروفسور دامبلدور داشته می‌اندازیم. به علاوه، نیوت در این تصویر بسیار دوست‌داشتنی است. به هر حال برخی چیز‌ها هیچوقت تغییر نمی‌کنند. 

همانطور که می‌بینید، نیوت با ردای پارچه‌ای هاگوارتزش در تصویر قرار دارد و دامبلدور هم پشت او ایستاده است. پسر جوان، که معلوم است در گروه هافلپاف قرار گرفته، چوب جادویش را به سمت چیزی خارج از کادر تصویر نشانه گرفته است. به نظر می‌رسد نیوت در حالی که می‌خواهد وردی را بخواند کمی نگران است، ولی دامبلدور خیلی نگران به نظر نمی‌رسد. این مرد جوان در کت و شلوار و ژاکتش خونسرد به نظر می‌رسد، که به خودی خود گویای شرایط است.

تا الآن خبر رسمی‌ای راجع به این که این صحنه در مورد چیست به گوش نرسیده است، ولی طرفداران حدس و گمان‌هایی دارند. در دنیای هری پاتر، نیوت در نهایت (و با وجود اعتراض دامبلدور) بعد از این که جان یکی از همکلاسی‌هایش را در معرض خطر گذاشت، از هاگوارتز اخراج می‌شود. در فیلم اول سری Fantastic Beasts تایید شد که این حادثه پیرامون یک جانور جادویی ناشناس بوده است، پس این تصویر ممکن است لحظاتی قبل از رخ دادن آن حادثه را نمایش دهد.

علت اخراج او هرچه باشد، فیلم Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald فلش‌بک‌هایی به گذشته‌ی نیوت اسکمندر خواهد داشت و طرفداران اطمینان دارند که این صحنه همانقدری که نگرانش هستند جذاب خواهد بود. به علاه در این فیلم بزرگسالی نیوت و ملاقاتش با پروفسور دامبلدور را می‌بینیم و این دیدار زمانی رخ می‌دهد که دامبلدور از نیوت می‌خواهد در دستگیر کردن گریندلوالد (Grindelwald) که توانسته فرار کند به او کمک کند. این دنباله‌ی جادویی که در سرتاسر دنیا اتفاق می‌افتد داستان‌های جدید زیادی را به ما نشان خواهد داد و برخی از سوالاتی در مورد نیوت را که مدت‌هاست ذهن طرفداران را مشغول کرده‌اند پاسخ می‌دهد.

فیلم Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald با هنرنمایی ادی ردمین (Eddie Redmayne)، کاترین واترسون (Katherine Waterston)، ازرا میلر (Ezra Miller)، آلیسون سودول (Alison Sudol)، دن فوگلر (Dan Fogler)، زوئی کراویتز (Zoe Kravitz)، کلودیا کیم (Claudia Kim)، جانی دپ (Johnny Depp)، و جود لاو (Jude Law) در تاریخ ۱۶ نوامبر (۲۵ آبان) اکران خواهد شد و دنباله آن Fantastic Beasts 3 که هنوز عنوانش مشخص نشده در ۲۰ نوامبر ۲۰۲۰ (۳۰ آبان ۱۳۹۹) روی پرده خواهد رفت. آیا شما هم برای فیلم جدید Fantastic Beasts هیجانزده هستید؟ نظرات خود را با لوکتو در میان بگذارید.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

جود لاو به دنیای سینمایی مارول می‌ پیوندد

بنا به گزارشات متعدد، جود لاو به دنیای سینمای مارول خواهد پیوست و نقش مهمی را در جدیدترین فیلم این فرانچایز ایفا خواهد کرد. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 02 آذر 1396

تریلر فیلم Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald منتشر شد

سرانجام تریلر جدید فیلم Fantastic Beasts: Crimes of Grindelwald منتشر شد. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 22 اسفند 1396

مهم ترین فیلم های نیمه دوم سال 2018

با رسیدن به اواخر سال 2018، سینما نیز به روزهای داغ خود نزدیک می‌شود و تعدادی از بزرگ‌ترین و موردانتظارترین فیلم‌های سال، در نیمه دوم آن اکران می‌شوند. با لوکتو همراه باشید.

عارفه رهقی - 15 مهر 1397


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
(فیلم خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب