Quantcast
لوکتو | تریلر بازی Subnautica برای پلی استیشن 4 و تاریخ عرضه آن
ورود عضویت

تریلر بازی Subnautica برای پلی استیشن 4 و تاریخ عرضه آن

توسط هومن طیارزاده در تاریخ 22 تیر 1397
تریلر بازی Subnautica برای پلی استیشن 4 و تاریخ عرضه آن

تاریخ عرضه‌ بازی Subnautica برای کنسول پلی استیشن 4 بالاخره مشخص شد و همین امسال شاهد عرضه بازی روی این پلتفرم خواهیم بود. این ماجراجویی زیر آب از استودیوی Unknown Worlds طبق اخبار رسمی‌ که از سونی رسیده در تعطیلات کریسمس امسال برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد.

سازنده‌ بازی در پستی در وبسایت PlayStation Blog گفت: «شما سیاره را در جست و جوی غذا، آب، و مواد اولیه مورد نیاز برای ساخت تجهیزات بقا زیر و رو خواهید کرد؛ از چاقو تا تجهیزات غواصی، ماشین‌های دریانوردی پیشرفته و بیشتر از آن. در طول زمان، شما پایگاه ویژه‌ خودتان را در کف دریا خواهید ساخت و به اجزا و طرح‌های متفاوتی دسترسی خواهید داشت؛ در این میان باید حواستان به عوامل محیطی مختلف نیز باشد.»

این بیانیه با این تریلر همراه بود:

اگر شما هم از افرادی هستید که به صفحه‌تان خیره شده‌اید و متوجه نیستید که این همه هیجان برای چیست، بازی Subnautica چند سالی است که به صورت Early Access روی رایانه‌های شخصی و ایکس باکس وان در دسترس است و شهرت خوبی برای تلاش زیادی که سازندگان برای کیفیت بازی کرده‌اند به دست آورده است. بازی در بهمن سال گذشته برای رایانه‌های شخصی از حالت Early Access در آمد و رسما منتشر شد و رده بندی نظرات آن روی استیم «به شدت مثبت» است. 

این بازی که یک ماجراجویی اول شخص زیر آب در سبک بقا است و بازیکن را در نقش کاشفی قرار می‌دهد که روی یک سیاره بیگانه سقوط کرده است. آب دارد به سفینه شما نفوذ می‌کند و مرگ حتمی به نظر می‌رسد، و باید تلاش کنید از خرابه‌های سفینه‌تان فرار کنید و در عین حال تا جایی که می‌توانید تجهیزات جمع‌آوری کنید.

بعد از این که از این خطر اولیه رها شدید، تنها جایی که می‌توانید بروید به عمق دریا است و اینجاست که بازی Subnautica گودال‌های دریایی نفس گیر و صخره‌های مرجانی دلربایش را به نمایش می‌گذارد و جاه طلبی بزرگ بازی مشخص می‌شود. چه به دنبال زیست‌بوم‌های زیر آبی مختلف باشید، چه در دشت‌های پر از مواد مذاب سرگردان شده باید و چه در حال اکتشاف غار‌های پیچ در پیچ باشید، محیط آبی بازی Subnautica سرشار از انواع گونه‌های حیات است و کشف کردن این که کدام یک از آن‌ها بی خطر است و کدام مرگبارند بر عهده‌ خود شماست.

به جز کاوش در دنیای زیر آب (که اگر از طرفداران بازی Abzu هستید قطعا عاشق این بخش از بازی خواهید شد)، بازی Subnautica عناصر بقای بسیار واقعگرایانه‌ای نیز دارد. نه تنها باید حواستان به میزان اکسیژنتان باشد، بلکه باید از مواد اولیه خامی که پیدا می‌کنید تجهیزات و لوازم جدید بسازید تا زنده بمانید. خلاصه بگوییم، عرضه بازی Subnautica برای کنسول پلی استیشن 4 بسیار خوب است و بی صبرانه منتظر آن هستیم.

بازی Subnautica در حال حاضر برای رایانه‌های شخصی و کنسول ایکس باکس وان در دسترس است و به زودی برای کنسول پلی استیشن 4 منتش می‌شود.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب