Quantcast
لوکتو | تیموتی شلامی در فیلم Dune بازی خواهد کرد
ورود عضویت

تیموتی شلامی در فیلم Dune بازی خواهد کرد

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 27 تیر 1397
تیموتی شلامی در فیلم Dune بازی خواهد کرد

به گزارش وبسایت ورایتی، مذاکرات با نامزد دریافت جایزه اسکار تیموتی شلامی (Timothee Chalamet) برای بازی در فیلم Dune آغاز شده است و این بازیگر به احتمال بسیار زیادی در این فیلم بازی خواهد کرد. دنیس ویلنوو (Denis Villenuve) سازنده فیلمهای Blade Runner 2049 و Arrival این فیلم را براساس فیلمنامه اریک راث (Eric Roth) کارگردانی خواهد کرد. ویلنوو به همراه مری پرنت (Mary Parent)، و کیل بویتر (Cale Boyter) تهیه کنندگان این فیلم خواهند بود و در کنار آنها، برایان هربرت (Brian Herbert)، بایرون مریت (Bayron Merritt)، توماس تال (Thomas Tull) و کیم هربرت (Kim Herbert) نیز به عنوان تهیه کننده اجرایی در این پروژه حضور دارند.

داستان این فیلم در آیندهای دور و در سیارهای بیابانی به نام آراکیس دنبال میشود و پال اترایدز شخصیت اصلی آن است که خانوادهاش ادعای مالکیت این سیاره را دارد. با این حال از آنجا که این سیاره تنها تولید کننده یکی از منابع بسیار مهم است، خانوادههای اصیل و بزرگ مختلفی در آن زندگی میکنند که هریک ادعای مالکیت و حکمرانی آن را دارند و هنگامیکه به پال و خانوادهاش خیانت میشود، داستان فیلم با شروع قیام پال با تمی مخلوط از سیاست، مذهب و رابطه انسان با طبیعت آغشته میشود.

از کارهای اخیر شلامی میتوان به فیلمهای Call Me By Your Name و Lady Bird اشاره کرد. او اکنون مشغول بازی در پروژه فیلم Beautiful Boy به کارگردانی استیول کارل (Steve Carl) است.


برچسب ها: Dune

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

باکس آفیس – عملکرد خوب فیلم Halloween در هفته اول اکران

فروش بسیار خوب فیلم Halloween در اولین آخر هفته اکرانش، این عنوان را به شکستن رکورد فیلم Venom نزدیک کرده است. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 30 مهر 1397

پایان فیلمبرداری فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم اعلام شد

جو و آنتونی روسو، کارگردانهای فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم از اتمام پایان فیلمبرداری این عنوان مورد انتظار خبر دادند. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 23 مهر 1397

ممکن است کاپیتان آمریکا در فیلم Avengers 4 زنده بماند

کریس ایوانز در رابطه با توییت جنجالی‌اش صحبت‌هایی کرده و اینطور که پیداست کاپیتان هنوز هم شانسی برای زنده ماندن دارد. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب