Quantcast
لوکتو | تیموتی شلامی در فیلم Dune بازی خواهد کرد
ورود عضویت

تیموتی شلامی در فیلم Dune بازی خواهد کرد

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 27 تیر 1397
تیموتی شلامی در فیلم Dune بازی خواهد کرد

به گزارش وبسایت ورایتی، مذاکرات با نامزد دریافت جایزه اسکار تیموتی شلامی (Timothee Chalamet) برای بازی در فیلم Dune آغاز شده است و این بازیگر به احتمال بسیار زیادی در این فیلم بازی خواهد کرد. دنیس ویلنوو (Denis Villenuve) سازنده فیلمهای Blade Runner 2049 و Arrival این فیلم را براساس فیلمنامه اریک راث (Eric Roth) کارگردانی خواهد کرد. ویلنوو به همراه مری پرنت (Mary Parent)، و کیل بویتر (Cale Boyter) تهیه کنندگان این فیلم خواهند بود و در کنار آنها، برایان هربرت (Brian Herbert)، بایرون مریت (Bayron Merritt)، توماس تال (Thomas Tull) و کیم هربرت (Kim Herbert) نیز به عنوان تهیه کننده اجرایی در این پروژه حضور دارند.

داستان این فیلم در آیندهای دور و در سیارهای بیابانی به نام آراکیس دنبال میشود و پال اترایدز شخصیت اصلی آن است که خانوادهاش ادعای مالکیت این سیاره را دارد. با این حال از آنجا که این سیاره تنها تولید کننده یکی از منابع بسیار مهم است، خانوادههای اصیل و بزرگ مختلفی در آن زندگی میکنند که هریک ادعای مالکیت و حکمرانی آن را دارند و هنگامیکه به پال و خانوادهاش خیانت میشود، داستان فیلم با شروع قیام پال با تمی مخلوط از سیاست، مذهب و رابطه انسان با طبیعت آغشته میشود.

از کارهای اخیر شلامی میتوان به فیلمهای Call Me By Your Name و Lady Bird اشاره کرد. او اکنون مشغول بازی در پروژه فیلم Beautiful Boy به کارگردانی استیول کارل (Steve Carl) است.


برچسب ها: Dune

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

تمرین رابرت داونی جونیور برای ایفای نقش در فیلم Sherlock Holmes 3

رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr.) در جدیدترین توییتش از تمرین برای ایفای نقش شرلوک در Sherlock Holmes 3 سخن گفته است. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 29 مرداد 1397

انتخاب برادران وارنر برای نقش جوکر هیث لجر نبوده است

جاناتان نولان اخیرا از داستان انتخاب هیث لجر برای نقش جوکر پرده برداشت. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 27 مرداد 1397

اسکارلت جوهانسون درصدر پر درآمدترین بازیگران زن سال ۲۰۱۸

طبق اعلام وبسایت فوربس، اسکارلت جوهانسون ایفاگر نقش بلک ویدو در فیلم Avengers: Infinity War در صدر لیست پر درآمدترین بازیگران زن سال ۲۰۱۸ جای گرفته است. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 28 مرداد 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب