Quantcast
لوکتو | زمان اکران فیلم Once Upon a Time in Hollywood تغییر کرد
ورود عضویت

زمان اکران فیلم Once Upon a Time in Hollywood تغییر کرد

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 28 تیر 1397
زمان اکران فیلم Once Upon a Time in Hollywood تغییر کرد

به گزارش وبسایت ورایتی، فیلم جدید کوئنتین تارانتینو (Quentin Tarantino) تحت عنوان Once Upon a Time in Hollywood که بخش اعظم آن را ماجراها و قتلهای خانواده منسون شامل میشود، دو هفته زودتر و در تاریخ 4 مرداد 1398 (26 جولای 2019) اکران خواهد شد. کمپانی سونی پیکچرز پیش از این در نظر داشت تا این فیلم را در تاریخ 18 مرداد 1398 (9 آگوست 2019) و همزمان با پنجاهمین سالگرد قتل شارون تیت (Sharone Tate) و چهار نفر دیگر از اهالی هالیوود روانه سینماها کند. طبق گزارش وبسایت ورایتی احتمالا این تغییر ایجاد شده در زمان اکران فیلم به دلیل دوری از جنجالهای احتمالی از جانب طرفداران و پیروان چارلز منسون (Charles Manson) بوده است.

داستان فیلم Once Upon a Time in Hollywood در زمان انقلاب هیپیها و شروع عصر جدید هالیوود روایت میشود و لئوناردو دی‌کاپریو (Leonardo DeCaprio)، برد پیت (Brad Pitt)، مارگو رابی (Margot Robbie)، آل پاچینو (Al Pacino)، داکوتا فانینگ (Dakota Fanning)، کرت راسل (Kurt Russell)، جیمز مارسدن (James Marsden)، دیمین لوییز (Damian Lewis)، کلیفتون کالینز جونیور (Clifton Collins Jr)، نیکولاس هاموند (Nicholas Hammond) و کیت جفرسون (Keith Jefferson) بازیگران اصلی این فیلم هستند.

اخیرا نیز اولین تصویر از لئوناردو دیکاپریو در نقش ریک دالتون و برد پیت در نقش کلیف بوث منتشر شد که در بخش زیر قرار گرفته است.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

باکس آفیس – عملکرد خوب فیلم Halloween در هفته اول اکران

فروش بسیار خوب فیلم Halloween در اولین آخر هفته اکرانش، این عنوان را به شکستن رکورد فیلم Venom نزدیک کرده است. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 30 مهر 1397

پایان فیلمبرداری فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم اعلام شد

جو و آنتونی روسو، کارگردانهای فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم از اتمام پایان فیلمبرداری این عنوان مورد انتظار خبر دادند. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 23 مهر 1397

ممکن است کاپیتان آمریکا در فیلم Avengers 4 زنده بماند

کریس ایوانز در رابطه با توییت جنجالی‌اش صحبت‌هایی کرده و اینطور که پیداست کاپیتان هنوز هم شانسی برای زنده ماندن دارد. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب