Quantcast
لوکتو | سرنوشت بازی 2 Alan Wake به مایکروسافت بستگی دارد
ورود عضویت

سرنوشت بازی 2 Alan Wake به مایکروسافت بستگی دارد

توسط احسان علی جعفری در تاریخ 29 تیر 1397
سرنوشت بازی 2 Alan Wake به مایکروسافت بستگی دارد

استودیو رمدی (Remedy) که برای توسعه بازی‌هایی مثل Max Payne و Alen Wake معروف است. پیش از این با مایکروسافت برای ساخت بازی Qantum Break همکاری می‌کرد و در حال حاضر در حال توسعه عنوانی به نام Control است. عنوانی که برای چند پلتفرم عرضه خواهد شد. رونمایی از بازی Control تا حدودی باعث دلسردی طرفداران از معرفی Alen Wake 2 شد. اما آقای ترو ویرتالا (Tero Virtala) یکی از مدیران رمدی از احتمال ساخت این بازی خبر می‌دهد.

با توجه به صحبت های ترو ویراتلا در مصاحبه با gamesindostury به نظر می‌رسد آینده دنباله Alen Wake کاملا به تصمیم مایکروسافت بستگی دارد. او در این مصاحبه گفت: «ما تلاش های زیادی به کارگرفته‌ایم که داستان، شخصیت‌ها و دنیایی را برای این بازی خلق کنیم اما پیشروی ما کاملا به تصمیم مایکروسافت بستگی دارد زیرا این IP در انحصار مایکروسافت است.»

با توجه به صحبت های ترو ویرتالا به نظر می‌رسد رمدی مشکلی برای توسعه Alen Wake 2 ندارد و همه چیز بسته به تصمیم مایکروسافت است. لازم به ذکر است عنوان Control جدید ترین ساخته رمدی قرار است در سال 2019 برای پلتفرم های PC، ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 منتشر شود. نظرتان در مورد ساخت Alan Wake 2 را با لوکتو به اشتراک بگذارید.


برچسب ها: Control - 2 Alan Wake - remedy

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

چالش‌های هفته چهارم (فصل ششم) بازی Fortnite

فصل ششم بازی Fortnite به هفته چهارم رسیده است و طبق روال همیشه، چالش‌هایی را داراست. با لوکتو برای چگونگی حل چالش‌ها همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 29 مهر 1397

بازی Days Gone تاخیر خورد

عنوان مورد انتظار انحصاری سونی که مدت زیادی تا عرضه‌اش نمانده بود، دچار چند ماهی تاخیر شد و حالا می‌توانیم در فصل بهار منتظر انتشارش باشیم. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 29 مهر 1397

بازی Red Dead Redemption 2 در دو دیسک عرضه خواهد شد

با توجه به کاور نسخه ژاپنی بازی این اطلاعات جدید به دست آمده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 25 مهر 1397
۲


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب