Quantcast
لوکتو | سرنوشت بازی 2 Alan Wake به مایکروسافت بستگی دارد
ورود عضویت

سرنوشت بازی 2 Alan Wake به مایکروسافت بستگی دارد

توسط احسان علی جعفری در تاریخ 29 تیر 1397
سرنوشت بازی 2 Alan Wake به مایکروسافت بستگی دارد

استودیو رمدی (Remedy) که برای توسعه بازی‌هایی مثل Max Payne و Alen Wake معروف است. پیش از این با مایکروسافت برای ساخت بازی Qantum Break همکاری می‌کرد و در حال حاضر در حال توسعه عنوانی به نام Control است. عنوانی که برای چند پلتفرم عرضه خواهد شد. رونمایی از بازی Control تا حدودی باعث دلسردی طرفداران از معرفی Alen Wake 2 شد. اما آقای ترو ویرتالا (Tero Virtala) یکی از مدیران رمدی از احتمال ساخت این بازی خبر می‌دهد.

با توجه به صحبت های ترو ویراتلا در مصاحبه با gamesindostury به نظر می‌رسد آینده دنباله Alen Wake کاملا به تصمیم مایکروسافت بستگی دارد. او در این مصاحبه گفت: «ما تلاش های زیادی به کارگرفته‌ایم که داستان، شخصیت‌ها و دنیایی را برای این بازی خلق کنیم اما پیشروی ما کاملا به تصمیم مایکروسافت بستگی دارد زیرا این IP در انحصار مایکروسافت است.»

با توجه به صحبت های ترو ویرتالا به نظر می‌رسد رمدی مشکلی برای توسعه Alen Wake 2 ندارد و همه چیز بسته به تصمیم مایکروسافت است. لازم به ذکر است عنوان Control جدید ترین ساخته رمدی قرار است در سال 2019 برای پلتفرم های PC، ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 منتشر شود. نظرتان در مورد ساخت Alan Wake 2 را با لوکتو به اشتراک بگذارید.


برچسب ها: Control - 2 Alan Wake - remedy

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب