Quantcast
لوکتو | سرنوشت بازی 2 Alan Wake به مایکروسافت بستگی دارد
ورود عضویت

سرنوشت بازی 2 Alan Wake به مایکروسافت بستگی دارد

توسط احسان علی جعفری در تاریخ 29 تیر 1397
سرنوشت بازی 2 Alan Wake به مایکروسافت بستگی دارد

استودیو رمدی (Remedy) که برای توسعه بازی‌هایی مثل Max Payne و Alen Wake معروف است. پیش از این با مایکروسافت برای ساخت بازی Qantum Break همکاری می‌کرد و در حال حاضر در حال توسعه عنوانی به نام Control است. عنوانی که برای چند پلتفرم عرضه خواهد شد. رونمایی از بازی Control تا حدودی باعث دلسردی طرفداران از معرفی Alen Wake 2 شد. اما آقای ترو ویرتالا (Tero Virtala) یکی از مدیران رمدی از احتمال ساخت این بازی خبر می‌دهد.

با توجه به صحبت های ترو ویراتلا در مصاحبه با gamesindostury به نظر می‌رسد آینده دنباله Alen Wake کاملا به تصمیم مایکروسافت بستگی دارد. او در این مصاحبه گفت: «ما تلاش های زیادی به کارگرفته‌ایم که داستان، شخصیت‌ها و دنیایی را برای این بازی خلق کنیم اما پیشروی ما کاملا به تصمیم مایکروسافت بستگی دارد زیرا این IP در انحصار مایکروسافت است.»

با توجه به صحبت های ترو ویرتالا به نظر می‌رسد رمدی مشکلی برای توسعه Alen Wake 2 ندارد و همه چیز بسته به تصمیم مایکروسافت است. لازم به ذکر است عنوان Control جدید ترین ساخته رمدی قرار است در سال 2019 برای پلتفرم های PC، ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 منتشر شود. نظرتان در مورد ساخت Alan Wake 2 را با لوکتو به اشتراک بگذارید.


برچسب ها: Control - 2 Alan Wake - remedy

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

بازی Overwatch را آخر این هفته به صورت رایگان تجربه کنید

شما می‌توانید از پنج‌شنبه - 23 اگوست (1 شهریور) - بازی Overwatch را بر روی تمام پلتفرم‌ها به صورت رایگان تجربه کنید. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 28 مرداد 1397

علت نام‌ گذاری بازی Doom Eternal به جای Doom 2

استودیو id Software ه این که چرا ادامه ریبوت بازی Doom که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد Doom 2 نام‌گذاری نشد اشاره کرد. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 27 مرداد 1397

نینتندو سوییچ با کیفیت تصویر 4K؟

شایعه شده است که در سال 2019 شاهد عرضه نسخه‌ای از کنسول نینتندو سوییچ با پشتیبانی از کیفیت تصویر 4K خواهیم بود. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 28 مرداد 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب