Quantcast
لوکتو | دو بازی Monster Hunter: World و Resident Evil 2 از قفل Denuvo استفاده خواهند کرد
ورود عضویت

دو بازی Monster Hunter: World و Resident Evil 2 از قفل Denuvo استفاده خواهند کرد

توسط احمدرضا آوار در تاریخ 30 تیر 1397
دو بازی Monster Hunter: World و Resident Evil 2 از قفل Denuvo استفاده خواهند کرد

شرکت Capcom حضور قفل ضد دستکاری Denuvo در دو بازی Monster Hunter: World و Resident Evil 2 را تایید کرد. Denuvo یک نرم‌افزار ضد دستکاری فایل‌های بازی است که به شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا با هکر‌ها مقابله کرده و بازی‌های خود را از کرک شدن محفوظ نگه دارند. 

نسخه‌های اولیه این قفل پس از ماه‌ها تلاش شکسته شد. البته کرک شدن بعضی از نسخه‌های این قفل نیز تنها چند روز به طول انجامید. اگرچه که هر قفلی به جز Denuvo نیز شکسته خواهد شد، اما شرکت Capcom با اضافه کردن این سیستم امنیتی قصد دارد تا فروش زمان عرضه خود را تضمین کند و امیدوار است که بازی Resident Evil 2 تا چند ماه پس از عرضه کرک نشود. 

این قفل‌های نرم افزاری چندان بدون ایراد هم نیستند. برای مثال، بازی‌های مجهز به قفل Denuvo تنها روی پنج کامپیوتر قابل فعال‌سازی هستند و این موضوع می‌تواند برای افرادی که به صورت کامل هزینه این بازی را پرداخت کرده‌اند، ناخوشایند باشد. همچنین این قفل مقدار زیادی از سخت افزار دستگاه را به خود اختصاص داده و باعث افت کیفیت در بازی می‌شود. برای مثال مشکلات بازی‌های Assassin's Creed Origins و Tekken 7 به دلیل حضور نسخه 4.6 قفل Denuvo روی آن بازی‌ها بود و نسخه‌های کرک شده، هیچ‌کدام از مشکلات نسخه‌های اصلی را نداشتند.

به هر حال باید منتظر ماند و دید که قفل‌های این دو بازی  برای چه مدت دوام خواهند آورد! شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

دانلود کنفرانس سونی در E3 2018 با اجرای تیم لوکتو

کنفرانس سونی در E3 2018 با اجرای تیم لوکتو در ادامه دانلود کنید. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 23 خرداد 1397

نمایشگاه E3 2018: تاریخ عرضه بازسازی بازی Resident Evil 2 مشخص شد

نسخه ی ریمیک Rsident Evil 2 که در کنفرانس خبری سونی طی نمایشگاه E3 2018 تریلر آن به نمایش گذاشته شد به زودی منتشر خواهد شد. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 24 خرداد 1397

بازگشت Hunk و Tofu به بازی Resident Evil 2

استودیوی Capcom تایید کرد مینی‌گیم‌های نسخه‌ی اصلی Resident Evمینی‌گیم‌های نسخه‌ی اصلی Resident Evil 2 همراه با قهرمان‌هایشان در بازی Resident Evil 2 Remake حضور خواهند داشت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 26 خرداد 1397


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Monster Hunter: World
(بازی خارجی)
دنبال کنید
Resident Evil 2 Remake
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب