Quantcast
لوکتو | اولین تریلر فیلم Shazam! منتشر شد
ورود عضویت

اولین تریلر فیلم Shazam! منتشر شد

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 31 تیر 1397
اولین تریلر فیلم Shazam! منتشر شد

امروز و در جریان مراسم کمیک کان شهر سن دیگو، دیسی اولین تریلر رسمی از فیلم ابرقهرمانانه Shazam! با بازی زکری لی‌وای (Zachary Levi) در نقش اصلی آن را منتشر کرد. با توجه به تریلر به نظر میرسد این همان اثری است که دنیای سینمایی دیسی برای فاصله گرفتن از آن جو و تم تاریک همیشگی‌اش، به آن نیاز داشته است.

این تریلر شخصیت بیلی بتسون نوجوان را در ابتدا معرفی میکند که پس از درگیری با چند نفر از قلدرهای مدرسه توسط جادوگری به نام شزم انتخاب میشود. این جادوگر به بیلی میگوید که اگر نام او را فریاد بزند، قدرتهای فرابشری را کسب خواهد کرد و سپس بیلی با انجام این‌کار به یک قهرمان بالغ بدل میشود. پس از این اتفاق بیلی مدام روی یافتن قدرتهای مختلف خود مانند ضد گلوله بودنش کار میکند و همین امر تمی سرگرم کننده و جذاب به این فیلم ابرقهرمانانه میدهد که در مقایسه با فیلمهای Man of Steel و یا Batman vs Superman یک چرخش بزرگ برای استودیوی سازنده محسوب میشود.

فیلم Shazam! در تاریخ ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ (۱۹ آپریل ۲۰۱۹) اکران خواهد شد. تریلر این فیلم را با هم میبینیم:


برچسب ها: shazam!

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

باکس آفیس – عملکرد خوب فیلم Halloween در هفته اول اکران

فروش بسیار خوب فیلم Halloween در اولین آخر هفته اکرانش، این عنوان را به شکستن رکورد فیلم Venom نزدیک کرده است. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 30 مهر 1397

پایان فیلمبرداری فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم اعلام شد

جو و آنتونی روسو، کارگردانهای فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم از اتمام پایان فیلمبرداری این عنوان مورد انتظار خبر دادند. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 23 مهر 1397

ممکن است کاپیتان آمریکا در فیلم Avengers 4 زنده بماند

کریس ایوانز در رابطه با توییت جنجالی‌اش صحبت‌هایی کرده و اینطور که پیداست کاپیتان هنوز هم شانسی برای زنده ماندن دارد. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب