Quantcast
لوکتو | اولین تریلر فیلم Shazam! منتشر شد
ورود عضویت

اولین تریلر فیلم Shazam! منتشر شد

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 31 تیر 1397
اولین تریلر فیلم Shazam! منتشر شد

امروز و در جریان مراسم کمیک کان شهر سن دیگو، دیسی اولین تریلر رسمی از فیلم ابرقهرمانانه Shazam! با بازی زکری لی‌وای (Zachary Levi) در نقش اصلی آن را منتشر کرد. با توجه به تریلر به نظر میرسد این همان اثری است که دنیای سینمایی دیسی برای فاصله گرفتن از آن جو و تم تاریک همیشگی‌اش، به آن نیاز داشته است.

این تریلر شخصیت بیلی بتسون نوجوان را در ابتدا معرفی میکند که پس از درگیری با چند نفر از قلدرهای مدرسه توسط جادوگری به نام شزم انتخاب میشود. این جادوگر به بیلی میگوید که اگر نام او را فریاد بزند، قدرتهای فرابشری را کسب خواهد کرد و سپس بیلی با انجام این‌کار به یک قهرمان بالغ بدل میشود. پس از این اتفاق بیلی مدام روی یافتن قدرتهای مختلف خود مانند ضد گلوله بودنش کار میکند و همین امر تمی سرگرم کننده و جذاب به این فیلم ابرقهرمانانه میدهد که در مقایسه با فیلمهای Man of Steel و یا Batman vs Superman یک چرخش بزرگ برای استودیوی سازنده محسوب میشود.

فیلم Shazam! در تاریخ ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ (۱۹ آپریل ۲۰۱۹) اکران خواهد شد. تریلر این فیلم را با هم میبینیم:


برچسب ها: shazam!

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

کناره گیری کریس پاین و کریس همسورث از فیلم Star Trek 4

به دنبال عدم توافق‌ بر سر میزان حقوق پرداختی، چهارمین قسمت از سری ریبوت Star Trek دو بازیگر اصلی خود را از دست داد. 

اشکان عظیمی - 27 مرداد 1397

افتتاحیه ۱۲۶ دلاری فیلم جدید کوین اسپیسی

فیلم جنایی-درام Billionaire Boys Club پس از انتشار آن در سرویس VOD در ماه گذشته، روز جمعه اکران خود را در ده سینما سینما آغاز کرد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 28 مرداد 1397

اسکارلت جوهانسون درصدر پر درآمدترین بازیگران زن سال ۲۰۱۸

طبق اعلام وبسایت فوربس، اسکارلت جوهانسون ایفاگر نقش بلک ویدو در فیلم Avengers: Infinity War در صدر لیست پر درآمدترین بازیگران زن سال ۲۰۱۸ جای گرفته است. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 28 مرداد 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب