Quantcast
لوکتو | حضور احتمالی فرانسیس کانروی در فیلم Joker
ورود عضویت

حضور احتمالی فرانسیس کانروی در فیلم Joker

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 03 مرداد 1397
حضور احتمالی فرانسیس کانروی در فیلم Joker

به گزارش وبسایت The Wrap، مذاکرات با فرانسیس کانروی (Frances Conroy) برای پیوستن به خوآکین فونیکس (Joaquin Phoenix) در فیلم مستقل جوکر آغاز شده است. کانروی در صورت توافق، در نقش مادر جوکر و زنی به نام پنی حضور خواهد یافت. کانروی دومین بازیگری است که در این ماه برای این نقش در نظر گرفته شده است چرا که پیش از او نیز اعلام شد که مذاکراتی با فرانسیس مکدورماند (Frances McDormand) برای بازی در این فیلم صورت گرفته است. کانروی کارنامه کاری موفقی را دارد و بیشتر برای بازی در سریال Six Feet Under و آثار دیگری همچون 6 Souls و Maid in Manhattan شناخته میشود و با بازی در نقش هیل بری در فیلم Catwoman تجربه بازی در یک فیلم کمیک بوکی را نیز دارد.

اگر کانروی با بازی در فیلم Joker موافقت کند به تیم بازیگری قوی این فیلم شامل خوآکین فونیکس، زازی بیتز (Zazie Beetz) و احتمالا رابرت دنیرو (Robert DeNiro) که مذاکرات برای بازی در نقش یک مجری برنامه تاک شو به تازگی با او آغاز شده است، اضافه خواهد شد. براساس گزارشی که در ماه مارچ منتشر شد میدانیم که داستان این فیلم شخصیت جوکر را در قالب یک کمدین در دهه 80 به تصویر میکشد که وقتی در کار خود موفق نمیشود، رو به انجام جرم و جنایت میآورد و این دقیقا همان چیزی است که خوآکین فونیکس برای مدتها در سر داشته است! این بازیگر اخیرا در مصاحبهای اعلام کرد:

سه و یا چهار سال قبل، من به مدیر برنامههایم زنگ زدم و گفتم که چرا آنها با بودجه کمتر، فیلم مستقلی در مورد یکی از این شخصیتها نمیسازند؟ یک فیلم برای مطالعه بر روی یک شخصیت! چرا یکی از آن شخصیتهای منفی انتخاب نشود؟ و من با خودم فکر کردم که تو نمیتوانی در نقش جوکر بازی کنی چون قبلا اینکار انجام شده است! بنابراین من داشتم به بقیه شخصیتها فکر میکردم و او گفت که قرار ملاقات عمومیای را با وارنر برادرز تنظیم میکند اما من همان موقع به او گفتم که نمیتوانم به یک ملاقات عمومی بروم بنابراین به طور کامل بیخیال این ماجرا شدم و هنگامیکه راجع به  ایده این فیلم شنیدم، با خودم گفتم که بسیار هیجان انگیز و همان تجربهای است که من میخواستم با یک فیلم در مورد یکی از شخصیتهای کمیک داشته باشم.

فیلم جوکر به کارگردانی تاد فیلیپس (Tod Philips) در تاریخ 12 مهر 1398 (4 اکتبر 2019) اکران خواهد شد.


برچسب ها: Joker

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

تمرین رابرت داونی جونیور برای ایفای نقش در فیلم Sherlock Holmes 3

رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr.) در جدیدترین توییتش از تمرین برای ایفای نقش شرلوک در Sherlock Holmes 3 سخن گفته است. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 29 مرداد 1397

کناره گیری کریس پاین و کریس همسورث از فیلم Star Trek 4

به دنبال عدم توافق‌ بر سر میزان حقوق پرداختی، چهارمین قسمت از سری ریبوت Star Trek دو بازیگر اصلی خود را از دست داد. 

اشکان عظیمی - 27 مرداد 1397

دیو باتیستا با تمسخر از دیزنی برای اخراج جیمز گان تشکر کرد

دیو باتیستا با انتشار توییتی طعنه آمیز در صفحه توییتر خود، از دیزنی تشکر کرد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 29 مرداد 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب