Quantcast
لوکتو | حضور احتمالی فرانسیس کانروی در فیلم Joker
ورود عضویت

حضور احتمالی فرانسیس کانروی در فیلم Joker

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 03 مرداد 1397
حضور احتمالی فرانسیس کانروی در فیلم Joker

به گزارش وبسایت The Wrap، مذاکرات با فرانسیس کانروی (Frances Conroy) برای پیوستن به خوآکین فونیکس (Joaquin Phoenix) در فیلم مستقل جوکر آغاز شده است. کانروی در صورت توافق، در نقش مادر جوکر و زنی به نام پنی حضور خواهد یافت. کانروی دومین بازیگری است که در این ماه برای این نقش در نظر گرفته شده است چرا که پیش از او نیز اعلام شد که مذاکراتی با فرانسیس مکدورماند (Frances McDormand) برای بازی در این فیلم صورت گرفته است. کانروی کارنامه کاری موفقی را دارد و بیشتر برای بازی در سریال Six Feet Under و آثار دیگری همچون 6 Souls و Maid in Manhattan شناخته میشود و با بازی در نقش هیل بری در فیلم Catwoman تجربه بازی در یک فیلم کمیک بوکی را نیز دارد.

اگر کانروی با بازی در فیلم Joker موافقت کند به تیم بازیگری قوی این فیلم شامل خوآکین فونیکس، زازی بیتز (Zazie Beetz) و احتمالا رابرت دنیرو (Robert DeNiro) که مذاکرات برای بازی در نقش یک مجری برنامه تاک شو به تازگی با او آغاز شده است، اضافه خواهد شد. براساس گزارشی که در ماه مارچ منتشر شد میدانیم که داستان این فیلم شخصیت جوکر را در قالب یک کمدین در دهه 80 به تصویر میکشد که وقتی در کار خود موفق نمیشود، رو به انجام جرم و جنایت میآورد و این دقیقا همان چیزی است که خوآکین فونیکس برای مدتها در سر داشته است! این بازیگر اخیرا در مصاحبهای اعلام کرد:

سه و یا چهار سال قبل، من به مدیر برنامههایم زنگ زدم و گفتم که چرا آنها با بودجه کمتر، فیلم مستقلی در مورد یکی از این شخصیتها نمیسازند؟ یک فیلم برای مطالعه بر روی یک شخصیت! چرا یکی از آن شخصیتهای منفی انتخاب نشود؟ و من با خودم فکر کردم که تو نمیتوانی در نقش جوکر بازی کنی چون قبلا اینکار انجام شده است! بنابراین من داشتم به بقیه شخصیتها فکر میکردم و او گفت که قرار ملاقات عمومیای را با وارنر برادرز تنظیم میکند اما من همان موقع به او گفتم که نمیتوانم به یک ملاقات عمومی بروم بنابراین به طور کامل بیخیال این ماجرا شدم و هنگامیکه راجع به  ایده این فیلم شنیدم، با خودم گفتم که بسیار هیجان انگیز و همان تجربهای است که من میخواستم با یک فیلم در مورد یکی از شخصیتهای کمیک داشته باشم.

فیلم جوکر به کارگردانی تاد فیلیپس (Tod Philips) در تاریخ 12 مهر 1398 (4 اکتبر 2019) اکران خواهد شد.


برچسب ها: Joker

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

کوین هارت مجری مراسم جوایز اسکار شد

فقط چند ماهی تا برگزاری 91 امین مراسم اسکار باقی مانده است و این بار کوین هارت دوست داشتنی اجرای این مراسم بزرگ را به عهده خواهد داشت. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 14 آذر 1397

نامزدهای جوایز گلدن گلوب 2019 اعلام شدند

ساعتی پیش نامزدهای جوایز گلدن گلوب اعلام شدند. لیست نامزدها را در لوکتو بخوانید.

رامتین کاظمی - 15 آذر 1397

دلیل مرگ استن لی مشخص شد

دلیل اصلی مرگ استن لی خالق بسیاری از شخصیت‌های مارول مشخص شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 11 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب