Quantcast
لوکتو | فیلم سینمایی Deadwood ساخته می شود
ورود عضویت

فیلم سینمایی Deadwood ساخته می شود

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 04 مرداد 1397
فیلم سینمایی Deadwood ساخته می شود

شبکه HBO به صورت رسمی به ساخت فیلم سینمایی و اقتباسی Deadwood چراغ سبز نشان داد. کیسی بلویز (Casey Bloys) مسئول بخش برنامه ریزی شبکه HBO در جریان تور خبری تابستانه TCA در روز چهارشنبه این خبر را با انتشار بیانیه زیر اعلام کرد.

همه‌ی افراد برای رسیدن به این نقطه بسیار تلاش کردهاند. هماهنگ کردن برنامه کاری همهی اعضای تیم بازیگری با یکدیگر یک کابوس بزرگ بود اما حالا ما اینجاییم. به ساخت فیلم Deadwood چراغ سبز داده شده است.

بلویز همچنین افزود که آغاز فیلمبرداری این فیلم برای اکتبر پیش رو برنامه ریزی شده است و در بهار 2019 اکران خواهد شد اما هنوز امکان تغییر در این برنامه زمانی وجود دارد. شایان ذکر است که این اولین باری نیست که از بلویز در مورد ساخت این فیلم سوال پرسیده میشود، سال گذشته نیز وی در پاسخ به این سوال که آیا فیلم Deadwood ساخته میشود یا خیر پاسخ داد:

من یک فیلمنامه کاملا مستقل میخواستم و خوشحالم که میتوانم بگویم که دیوید میلچ (David Milch- سازنده سریال) آن را فراهم کرده است. این یک فیلمنامه فوق العاده است.

طرفداران شبکه HBO اکنون برای سالها است که منتظر داستان جدیدی در دنیای Deadwood هستند. این سریال درحالیکه بسیاری از منتقدین از آن به عنوان یکی از بهترین سریالهای تاریخ یاد میکردند، در سه فصل و در قالب 36 در سال 2006 پایان یافت. این سریال نامزد دریافت 28 جایزه امی شد که توانست برنده هشت مورد از آنها باشد. یان مکشین (Ian McShane)، تیموتی اولیفانت (Timothy Olyphant)، مالی پارکر (Molly Parker) و جان هاوکس (John Hawkes) بازیگران اصلی این سریال هستند.


برچسب ها: Deadwood

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

کوین هارت مجری مراسم جوایز اسکار شد

فقط چند ماهی تا برگزاری 91 امین مراسم اسکار باقی مانده است و این بار کوین هارت دوست داشتنی اجرای این مراسم بزرگ را به عهده خواهد داشت. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 14 آذر 1397

نامزدهای جوایز گلدن گلوب 2019 اعلام شدند

ساعتی پیش نامزدهای جوایز گلدن گلوب اعلام شدند. لیست نامزدها را در لوکتو بخوانید.

رامتین کاظمی - 15 آذر 1397

دلیل مرگ استن لی مشخص شد

دلیل اصلی مرگ استن لی خالق بسیاری از شخصیت‌های مارول مشخص شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 11 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب