Quantcast
لوکتو | فیلم سینمایی Deadwood ساخته می شود
ورود عضویت

فیلم سینمایی Deadwood ساخته می شود

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 04 مرداد 1397
فیلم سینمایی Deadwood ساخته می شود

شبکه HBO به صورت رسمی به ساخت فیلم سینمایی و اقتباسی Deadwood چراغ سبز نشان داد. کیسی بلویز (Casey Bloys) مسئول بخش برنامه ریزی شبکه HBO در جریان تور خبری تابستانه TCA در روز چهارشنبه این خبر را با انتشار بیانیه زیر اعلام کرد.

همه‌ی افراد برای رسیدن به این نقطه بسیار تلاش کردهاند. هماهنگ کردن برنامه کاری همهی اعضای تیم بازیگری با یکدیگر یک کابوس بزرگ بود اما حالا ما اینجاییم. به ساخت فیلم Deadwood چراغ سبز داده شده است.

بلویز همچنین افزود که آغاز فیلمبرداری این فیلم برای اکتبر پیش رو برنامه ریزی شده است و در بهار 2019 اکران خواهد شد اما هنوز امکان تغییر در این برنامه زمانی وجود دارد. شایان ذکر است که این اولین باری نیست که از بلویز در مورد ساخت این فیلم سوال پرسیده میشود، سال گذشته نیز وی در پاسخ به این سوال که آیا فیلم Deadwood ساخته میشود یا خیر پاسخ داد:

من یک فیلمنامه کاملا مستقل میخواستم و خوشحالم که میتوانم بگویم که دیوید میلچ (David Milch- سازنده سریال) آن را فراهم کرده است. این یک فیلمنامه فوق العاده است.

طرفداران شبکه HBO اکنون برای سالها است که منتظر داستان جدیدی در دنیای Deadwood هستند. این سریال درحالیکه بسیاری از منتقدین از آن به عنوان یکی از بهترین سریالهای تاریخ یاد میکردند، در سه فصل و در قالب 36 در سال 2006 پایان یافت. این سریال نامزد دریافت 28 جایزه امی شد که توانست برنده هشت مورد از آنها باشد. یان مکشین (Ian McShane)، تیموتی اولیفانت (Timothy Olyphant)، مالی پارکر (Molly Parker) و جان هاوکس (John Hawkes) بازیگران اصلی این سریال هستند.


برچسب ها: Deadwood

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

فروش ۲۵۰ میلیون دلاری فیلم Aquaman قبل از اکران در آمریکا

به نظر می‌رسد که دومینو شکست‌های پی در پی DC به آخرین قطعه خود رسیده است. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 28 آذر 1397

جرج آر. آر. مارتین وعده اتمام کتاب های Game of Thrones را به طرفداران داد

جرج آر. آر مارتین خالق دنیای نغمه یخ و آتش وعده اتمام نگارش کتاب‌های این مجموعه را به طرفداران داد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 22 آذر 1397

فیلم Venom 2 ساخته خواهد شد

جف پینکر یکی از نویسندگان فیلمنامه فیلم Venom، از ساخت قسمت دوم آن خبر داد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 22 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب