Quantcast
لوکتو | جیمز فرانکو برای کارگردانی فیلم Those Guys Have All the Fun وارد مذاکره شد
ورود عضویت

جیمز فرانکو برای کارگردانی فیلم Those Guys Have All the Fun وارد مذاکره شد

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 04 مرداد 1397
جیمز فرانکو برای کارگردانی فیلم Those Guys Have All the Fun وارد مذاکره شد

براساس اخبار منتشر شده، مذاکرات با جیمز فرانکو (James Franco) برای کارگردانی محصول جدید کمپانی فوکوس فیوچرز یعنی فیلم Those Guys Have All the Fun: Inside the World of ESPN آغاز شده است. این پروژه براساس کتابی به همین نام و نوشتهی جیمز اندرو میلر (James Andrew Miller) و تام شیلز (Tom Shales) در سال 2011 ساخته میشود. داستان این فیلم در مورد شروع کار شبکه ESPN به عنوان اولین شبکه کابلی 24 ساعته تلویزیون توسط بیل راسموسن (Bil Rasmussen) و پسرش اسکات است. میلر در سال 2015 فیلمنامه ابتدایی این فیلم را نوشته است و اکنون کریستوفر سی. راجرز (Christopher C. Rogers) برای نگارش فیلمنامه نهایی استخدام شده است. مایکل دی لوکا (Michael De Luca)، جیمی پاتریکوف (Jamie Patricof) و جولی یورن (Jolie Yorn) تهیه کنندگان این پروژه هستند.

این خبر درحالی منتشر شده است که چندی پیش فرانکو به بدرفتاری و آزار و اذیت پنج زن متهم شد که همهی این اتهامات توسط او رد و تکذیب شدند. جیمز فرانکو سال گذشته به عنوان تهیه کننده، کارگردان و بازیگر در پروژه فیلم The Disaster Artist حضور داشت که با نقدهای بسیار مثبت و قویای همراه شد و توانست نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین فیلمنامه اقتباسی شود. کیسی بلویز (Casey Bloys) مسئول بخش برنامه ریزی شبکه HBO نیز روز چهارشنبه از ساخت فصل دوم سریال The Deuce خبر داد که فرانکو به عنوان بازیگر و تهیه کننده اجرایی در پروژه آن حضور دارد.


برچسب ها: Those Guys Have All the Fun

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

هنری کویل نقش سوپرمن را ترک نکرده است

طبق اعلام نماینده و مدیر برنامه‌های هنری کویل، وی هنوز از نقش سوپرمن در دنیای دی سی خارج نشده است. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 25 شهریور 1397

ساخت فیلم Zombieland 2 از ژانویه ۲۰۱۹ آغاز می شود

طبق اعلام روبن فلایشر ساخت فیلم Zombieland 2 از ژانویه ۲۰۱۹ آغاز خواهد شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 27 شهریور 1397

لیست کامل بازیگران فیلم Joker منتشر شد

با شروع فیلمبرداری فیلم Joker، کمپانی وارنر برادرز لیست کامل بازیگران این فیلم را منتشر کرد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 27 شهریور 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب