Quantcast
لوکتو | آپدیت جدید بازی No Man's Sky تعداد بازیکنان را ۱۰ برابر کرد
ورود عضویت

آپدیت جدید بازی No Man's Sky تعداد بازیکنان را ۱۰ برابر کرد

توسط هومن طیارزاده در تاریخ 04 مرداد 1397
آپدیت جدید بازی No Man's Sky تعداد بازیکنان را ۱۰ برابر کرد

بعد از این که آپدیت جدید بازی No Man's Sky به نام NEXT منتشر شد، تعداد زیادی از بازیکنان جدید و بازیکنانی که انجام این بازی را ترک کرده بودند به سوی آن سرازیر شدند.

شاید به یاد داشته باشید که در سال ۲۰۱۶ و هنگام عرضه، بازی No Man's Sky رکورد بیشترین بازیکن در روز عرضه را در استیم را در آن سال داشت (۲۱۳ هزار بازیکن همزمان)؛ ولی بعد از مدت کوتاهی و به علت وعده‌های عملی نشده و ناقص بودنش، تعداد بازیکنان آن به شدت کاهش یافت و تنها یک ماه بعد از عرضه تعداد بازیکنانش به حدود دو هزار نفر در روز رسید.

ولی حالا و به لطف آپدیت NEXT بازی، این عنوان دوباره به صدر اخبار برگشته است. این به‌روز رسانی شامل قابلیت بازی در حالت سوم شخص، حالت چند نفره co-op، امکان ساخت پایگاه‌های نامحدود و تعداد زیادی ویژگی پرطرفدار دیگر می‌شود.

این آپدیت و تخفیف ۵۰ درصدی بازی در حال حاضر روی استیم باعث شده است که تعداد بازیکنان همزمان روی استیم جهشی بزرگ داشته باشد. در روز قبل از عرضه این آپدیت، تعداد بازیکنان بازی حدود چهار هزار نفر در روز بود. 

در روز آپدیت تعداد بازیکنان به بیش از ۴۱ هزار نفر رسید و امروز بازی توانست به حدود ۵۴ هزار نفر هم برسد. پس از افتضاح زمان عرضه این عنوان، این بیشترین تعداد بازیکنی است که بازی No Man's Sky توانسته به آن برسد. بازی توانسته است رشد خوبی طی ماه گذشته داشته باشد و حدود ۲۵۸ درصد به بازیکنانش اضافه شده است. این جهش بزرگی برای این عنوان است، ولی هنوز هم با رقم ۲۰۰ هزار نفری زمان عرضه فاصله زیادی دارد.

آمار و اطلاعات دقیق را می‌توانید از وبسایت Steam Charts دریافت کنید، هرچند برای فهمیدن این که بازی No Man's Sky دوباره دارد محبوب می‌شود نیاز به اطلاعات چندانی نیست. به علاوه با مراجعه به صفحه آمار خود وبسایت استیم، می‌بینیم که بازی توانسته به لیست ۱۰ عنوان برتر بازگردد (در زمان نوشتن این مطلب بازی مقام نهم را داشت ولی در روز گذشته توانسته بود به رتبه سوم هم برسد). این رتبه‌ها بسیار بهتر از چیزی هستند که بازی توانسته بود از بعد از عرضه ببیند.
آیا شما هم با انتشار این آپدیت دوباره به بازی No Man's Sky بازگشته اید؟ آیا بعد از ۲ سال و با آپدیت‌های فراوان بازی توانسته است به چیزی که قولش را داده بود نزدیک شود؟ نظراتتان را با لوکتو در میان بگذارید.


برچسب ها: No Man's Sky

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

امکان پشتیبانی Red Dead Redemption 2 از واقعیت مجازی

قبل از انتشار بازی Red Dead Redemption 2 شاهد سیل عظیم تبلیغات و شایعات بودیم. اما بر خلاف همیشه این بار بعد از انتشار بازی هم تبلیغات و شایعات تمام نشده‌اند. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 22 آبان 1397

آینده فرانچایز Mass Effect روشن خواهد بود

بار دیگر به روز N7 رسیدیم و شاهد گذر این روز مهم بدون هیچگونه خبر مهم و یا معرفی یک بازی جدید با عنوان مس افکت بودیم. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 20 آبان 1397

از عنوان جدید استودیو Ninja Theory در سال 2019 رونمایی خواهد شد

استودیو نینجا تئوری که بعد از ساخت بازی Hellblade در سکوت فرو رفته، با توجه به صحبت‌های فیل اسپنسر، قرار است در سال آینده عنوانی جدید را معرفی کند. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 21 آبان 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب