Quantcast
لوکتو | آپدیت جدید بازی No Man's Sky تعداد بازیکنان را ۱۰ برابر کرد
ورود عضویت

آپدیت جدید بازی No Man's Sky تعداد بازیکنان را ۱۰ برابر کرد

توسط هومن طیارزاده در تاریخ 04 مرداد 1397
آپدیت جدید بازی No Man's Sky تعداد بازیکنان را ۱۰ برابر کرد

بعد از این که آپدیت جدید بازی No Man's Sky به نام NEXT منتشر شد، تعداد زیادی از بازیکنان جدید و بازیکنانی که انجام این بازی را ترک کرده بودند به سوی آن سرازیر شدند.

شاید به یاد داشته باشید که در سال ۲۰۱۶ و هنگام عرضه، بازی No Man's Sky رکورد بیشترین بازیکن در روز عرضه را در استیم را در آن سال داشت (۲۱۳ هزار بازیکن همزمان)؛ ولی بعد از مدت کوتاهی و به علت وعده‌های عملی نشده و ناقص بودنش، تعداد بازیکنان آن به شدت کاهش یافت و تنها یک ماه بعد از عرضه تعداد بازیکنانش به حدود دو هزار نفر در روز رسید.

ولی حالا و به لطف آپدیت NEXT بازی، این عنوان دوباره به صدر اخبار برگشته است. این به‌روز رسانی شامل قابلیت بازی در حالت سوم شخص، حالت چند نفره co-op، امکان ساخت پایگاه‌های نامحدود و تعداد زیادی ویژگی پرطرفدار دیگر می‌شود.

این آپدیت و تخفیف ۵۰ درصدی بازی در حال حاضر روی استیم باعث شده است که تعداد بازیکنان همزمان روی استیم جهشی بزرگ داشته باشد. در روز قبل از عرضه این آپدیت، تعداد بازیکنان بازی حدود چهار هزار نفر در روز بود. 

در روز آپدیت تعداد بازیکنان به بیش از ۴۱ هزار نفر رسید و امروز بازی توانست به حدود ۵۴ هزار نفر هم برسد. پس از افتضاح زمان عرضه این عنوان، این بیشترین تعداد بازیکنی است که بازی No Man's Sky توانسته به آن برسد. بازی توانسته است رشد خوبی طی ماه گذشته داشته باشد و حدود ۲۵۸ درصد به بازیکنانش اضافه شده است. این جهش بزرگی برای این عنوان است، ولی هنوز هم با رقم ۲۰۰ هزار نفری زمان عرضه فاصله زیادی دارد.

آمار و اطلاعات دقیق را می‌توانید از وبسایت Steam Charts دریافت کنید، هرچند برای فهمیدن این که بازی No Man's Sky دوباره دارد محبوب می‌شود نیاز به اطلاعات چندانی نیست. به علاوه با مراجعه به صفحه آمار خود وبسایت استیم، می‌بینیم که بازی توانسته به لیست ۱۰ عنوان برتر بازگردد (در زمان نوشتن این مطلب بازی مقام نهم را داشت ولی در روز گذشته توانسته بود به رتبه سوم هم برسد). این رتبه‌ها بسیار بهتر از چیزی هستند که بازی توانسته بود از بعد از عرضه ببیند.
آیا شما هم با انتشار این آپدیت دوباره به بازی No Man's Sky بازگشته اید؟ آیا بعد از ۲ سال و با آپدیت‌های فراوان بازی توانسته است به چیزی که قولش را داده بود نزدیک شود؟ نظراتتان را با لوکتو در میان بگذارید.


برچسب ها: No Man's Sky

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

بازی Detroit: Become Human بیش از دو میلیون نسخه فروخت

بازی Detroit: Become Human به طور رسمی تبدیل به پرفروش‌ترین عنوان Quantic Dream در تاریخ این استودیو شد. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 24 آذر 1397

چرا بازی Red Dead Redemption 2 برای سوییچ عرضه نخواهد شد؟

صحبت‌های رجی فیسمی، مدیر نینتندو در آمریکا، در رابطه با دلیل عرضه نشدن بازی Red Dead Redemption 2 روی کنسول نینتندو سوئیچ. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 21 آذر 1397

بازی The Outer Worlds پرداخت درون برنامه ای نخواهد داشت

بازی The Outer Worlds، عنوانی است که حدود یک هفته پیش در مراسم TGA 2018‌ معرفی شد و به نوعی بازگشت خالقان سری fallout به دنیای بازی، به حساب می‌آید. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 25 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب