Quantcast
لوکتو | بازی Hellblade: Senua's Sacrifice به واقعیت مجازی می‌آید
ورود عضویت

بازی Hellblade: Senua's Sacrifice به واقعیت مجازی می‌آید

توسط هومن طیارزاده در تاریخ 04 مرداد 1397
بازی Hellblade: Senua's Sacrifice به واقعیت مجازی می‌آید

بازی Hellblade: Senua's Sacrifice توانست به عنوان یکی از عناوین موفق ۲۰۱۷ توجه بازیکنان و منتقدین را به خود جلب کند و به زودی می‌توانید آن را به شیوه کاملا جدیدی تجربه کنید. سازنده بازی، استودیو Ninja Theory، اعلام کرده است که قرار است یک نسخه واقعیت مجازی بازی را برای دستگاه‌های Oculus Rift و HTC Vive در تاریخ ۳۱ ژوئیه (۹ مرداد) برای استیم منتشر کند. خبر‌ خوب این است که اگر قبلا بازی را در استیم خریده باشید (یا در آینده آن را بخرید)، نسخه واقعیت مجازی را به رایگان دریافت خواهید کرد.

طبق بیانیه سازنده، نسخه واقعیت مجازی شامل کل بازی اصلی، تعدادی تنظیمات بیشتر و «حالت‌های بازی آزمایشی اضافه» خواهد شد. سازندگان همچنین در مورد نحوه رفع ایرادات دوربین و بهینه کردن Frame Rate بازی برای واقعیت مجازی صحبت کرده‌اند. 

بازی Hellblade: Senua's Sacrifice توانست بیشترین تعداد جایزه‌های مراسم BAFTA Game Awards سال ۲۰۱۷ کسب کند. این عنوان موفق به دریافت ۵ جایزه‌ در بخش‌های موفقیت هنری، موفقیت صوتی، بهترین بازی بریتانیایی، بازی فراتر از سرگرمی، و بهترین عملکرد شد. از نقاط قوت بازی سیستم مبارزات لذت بخش و داستان جذابی که به مشکل پیچیده بیماری‌های روان می‌پردازد بود. خود استودیوی سازنده هم به پیام بازی‌شان عمل کردند و به خیریه‌های مربوز به بیماری‌های روان کمک کردند.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

شش ویژگی احتمالی کنسول پلی استیشن 5

هنوز جزئیات دقیقی در مود کنسول پلی استیشن 5 توسط سونی اعلام نشده است، ولی طبق شواهد می‌توان حدس‌هایی راجع به آن زد. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 مهر 1397

نقش زنان در بازی Red Dead Redemption 2

صحبت‌های یکی از موسسان شرکت Rockstar در رابطه با نقش زنان در بازی Red Dead Redemption 2 را در ادامه بخوانید.

محمد جواد عبداللهی پور - 25 مهر 1397

مستندی بر اساس بازی Grand Theft Auto V در دست ساخت است

این روزها اخبار عجیب و غریب حول محور راک استار گیمز زیاد شده‌اند. بعد از اخبار حیرت‌انگیز بازی Red Dead Redemption 2، حالا خبر از ساخت یک مستند بر اساس بازی GTA V به گوش می‌رسد. با لوکتو همراه باشد.

محمد جواد عبداللهی پور - 25 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب