Quantcast
لوکتو | بازی Hellblade: Senua's Sacrifice به واقعیت مجازی می‌آید
ورود عضویت

بازی Hellblade: Senua's Sacrifice به واقعیت مجازی می‌آید

توسط هومن طیارزاده در تاریخ 04 مرداد 1397
بازی Hellblade: Senua's Sacrifice به واقعیت مجازی می‌آید

بازی Hellblade: Senua's Sacrifice توانست به عنوان یکی از عناوین موفق ۲۰۱۷ توجه بازیکنان و منتقدین را به خود جلب کند و به زودی می‌توانید آن را به شیوه کاملا جدیدی تجربه کنید. سازنده بازی، استودیو Ninja Theory، اعلام کرده است که قرار است یک نسخه واقعیت مجازی بازی را برای دستگاه‌های Oculus Rift و HTC Vive در تاریخ ۳۱ ژوئیه (۹ مرداد) برای استیم منتشر کند. خبر‌ خوب این است که اگر قبلا بازی را در استیم خریده باشید (یا در آینده آن را بخرید)، نسخه واقعیت مجازی را به رایگان دریافت خواهید کرد.

طبق بیانیه سازنده، نسخه واقعیت مجازی شامل کل بازی اصلی، تعدادی تنظیمات بیشتر و «حالت‌های بازی آزمایشی اضافه» خواهد شد. سازندگان همچنین در مورد نحوه رفع ایرادات دوربین و بهینه کردن Frame Rate بازی برای واقعیت مجازی صحبت کرده‌اند. 

بازی Hellblade: Senua's Sacrifice توانست بیشترین تعداد جایزه‌های مراسم BAFTA Game Awards سال ۲۰۱۷ کسب کند. این عنوان موفق به دریافت ۵ جایزه‌ در بخش‌های موفقیت هنری، موفقیت صوتی، بهترین بازی بریتانیایی، بازی فراتر از سرگرمی، و بهترین عملکرد شد. از نقاط قوت بازی سیستم مبارزات لذت بخش و داستان جذابی که به مشکل پیچیده بیماری‌های روان می‌پردازد بود. خود استودیوی سازنده هم به پیام بازی‌شان عمل کردند و به خیریه‌های مربوز به بیماری‌های روان کمک کردند.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

برای تجربه بازی Fortnite روی نینتندو سوییچ نیازی به اشتراک آنلاین نخواهید داشت

به نظر می‌رسد برای تجربه عناوین رایگانی مثل بازی Fortnite و بازی Paladins نیازی به اشتراک سرویس آنلاین کنسول نینتندو سوییچ نخواهید داشت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 17 مرداد 1397

Capcom کمک پلی‌استیشن را یکی از دلایل موفقیت بازی Monster Hunter: World می داند

Capcom به تازگی درباره موفقیت بی‌نظیر Monster Hunter: World سخن گفته و شرکت سونی و کنسولش را یکی از دلایل این موفقیت می‌داند. با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 17 مرداد 1397

وب سایتی برای رفع ایرادات بازی PUBG راه اندازی شد

شرکت PUBG Corp با راه اندازی وبسایت FixPUBG قصد دارد تا کاربران را در جریان بروزرسانی‌های آینده این شرکت قرار دهد. با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 17 مرداد 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب