Quantcast
لوکتو | بازی Hellblade: Senua's Sacrifice به واقعیت مجازی می‌آید
ورود عضویت

بازی Hellblade: Senua's Sacrifice به واقعیت مجازی می‌آید

توسط هومن طیارزاده در تاریخ 04 مرداد 1397
بازی Hellblade: Senua's Sacrifice به واقعیت مجازی می‌آید

بازی Hellblade: Senua's Sacrifice توانست به عنوان یکی از عناوین موفق ۲۰۱۷ توجه بازیکنان و منتقدین را به خود جلب کند و به زودی می‌توانید آن را به شیوه کاملا جدیدی تجربه کنید. سازنده بازی، استودیو Ninja Theory، اعلام کرده است که قرار است یک نسخه واقعیت مجازی بازی را برای دستگاه‌های Oculus Rift و HTC Vive در تاریخ ۳۱ ژوئیه (۹ مرداد) برای استیم منتشر کند. خبر‌ خوب این است که اگر قبلا بازی را در استیم خریده باشید (یا در آینده آن را بخرید)، نسخه واقعیت مجازی را به رایگان دریافت خواهید کرد.

طبق بیانیه سازنده، نسخه واقعیت مجازی شامل کل بازی اصلی، تعدادی تنظیمات بیشتر و «حالت‌های بازی آزمایشی اضافه» خواهد شد. سازندگان همچنین در مورد نحوه رفع ایرادات دوربین و بهینه کردن Frame Rate بازی برای واقعیت مجازی صحبت کرده‌اند. 

بازی Hellblade: Senua's Sacrifice توانست بیشترین تعداد جایزه‌های مراسم BAFTA Game Awards سال ۲۰۱۷ کسب کند. این عنوان موفق به دریافت ۵ جایزه‌ در بخش‌های موفقیت هنری، موفقیت صوتی، بهترین بازی بریتانیایی، بازی فراتر از سرگرمی، و بهترین عملکرد شد. از نقاط قوت بازی سیستم مبارزات لذت بخش و داستان جذابی که به مشکل پیچیده بیماری‌های روان می‌پردازد بود. خود استودیوی سازنده هم به پیام بازی‌شان عمل کردند و به خیریه‌های مربوز به بیماری‌های روان کمک کردند.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب